کد خبر: 1060844 A

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار، اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی، به گفته حامد شمس، برگزاری این جشنواره با هدف نمایش هر چه بیشتر فعالیت‌های مختلف در حوزه کار و مشاغل گوناگون با تکیه بر نگاه عکاسان و راویان بصری است. 

وی با اشاره به اینکه نخستین دوره جشنواره عکس کارا در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می‌شود٬ گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثاری را که مرتبط با مقوله کار و اشتغال است، با نگاهی آزاد در دو بخش تک‌عکس و مجموعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 

همچنین در بخش ویژه نیز شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در زمینه ایمنی محیط کار و در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 

به گفته شمس٬ مهدی قاسمی عکاس صاحب‌نام مطبوعاتی٬ دبیری نخستین دوره جشنواره عکس کارا را بر عهده دارد و رعنا جوادی٬ مریم زندی٬ محمود کلاری٬ سیف‌الله صمدیان و رضا معطریان اعضای هیات داوران این جشنواره را تشکیل می‌دهند. 

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www. karaphoto. ir اطلاعات بیشتری از قوانین و شرایط شرکت در جشنواره کسب کنند. 

مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره ۱۶ خرداد است و آثار برگزیده در قالب کتاب و نمایشگاه به نمایش در می‌آید.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی جشنواره عکس کارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر