کد خبر: 1060761 A

با اعلام موافقت دولت با بار مالی طرح دو فوریتی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری، یک نماینده مجلس از نوبخت تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دولت با بار مالی طرح دوفوریتی همسان‌سازی حقوق بازنشستگی کشوری و لشگری موافقت کرده است؛ به این ترتیب، دائمی شدن همسان‌سازی برای بازنشستگان این صندوق‌ها به سرانجام می‌رسد و اجرایی می‌شود.

پیشتر نمایندگان مجلس در قالب یک طرح از سازمان برنامه و بودجه خواسته بودند که اعتبار برای دائمی شدن همسان‌سازی اختصاص بدهد و ظاهراً با این طرح موافقت شده است. از این پس، اعتبار علیحده برای همسان‌سازی بازنشستگان صندوق‌های کشوری و لشگری منظور خواهد شد.

در همین راستا، یحیی ابراهیمی (نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی) در یادداشتی به شرح زیر از نوبخت تشکر کرده است:

« برادر بزرگوار جناب آقای نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه

با سلام و احترام

پیرو نامه‌ی شماره‌ی ۹۹۱۷۲۴۹۶ مورخ ۲۸ / ۱۱ / ۹۹ اینجانب مبنی بر درخواست از دولت محترم مبنی بر موافقت با بار مالی طرح دو فوریتی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در زمینه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری که به امضا و تائید ۲۰۸ نفر از نمایندگان محترم رسیده است، خبر موافقت دولت محترم با این خواسته به حق بازنشستگان موجب خوشحالی و شعف و شادمانی در میان آنان شده است. اطمینان داشته باشید نمایندگان محترم مجلس از این اقدام دولت استقبال خواهند نمود و سپاسگزار زحمات جنابعالی در این زمینه هستند.»

دائمی شدن همسان سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر