کد خبر: 1058267 A

رئیس محور غرب و شمالغرب کانون شوراهای استان تهران:

محمدرضا فرزعلیان ضمن تکذیب اخبار تجمع کارگران سینا دارو گفت: معوقات مزدی کارگران این مجتمع به موقع پرداخت شده است.

محمدرضا فرزعلیان (رئیس محور غرب و شمالغرب کانون شوراهای استان تهران) در ارتباط با اخبار تجمعات کارگران «سینا دارو» که در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شده، به خبرنگار ایلنا گفت: این اخبار صحت ندارد. این واحد تولیدی، ۴۸۰ نفر پرسنل دارد و در کیلومتر ۱۵ غرب تهران واقع شده است. قضیه از این قرار است که روز گذشته (چهاردهم فروردین) که کارگران از تعطیلات مراجعت می‌کنند، کارفرما از همه کارگران تست کرونا می‌گیرد. تصاویر اجتماع هفتاد، هشتاد نفری مقابل مجتمع، به دلیل همین تست کرونا بوده است و به این ترتیب، هیچ تجمع اعتراضی در کار نبوده است.

عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار تهران افزود: اخبار تجمع کارگری این واحد، شیطنت رسانه‌ای بوده است. حقوق کارگران این مجتمع به موقع داده شده است؛ حتی پاداش‌ها و کمک‌های غیرنقدی نیز سال قبل به موقع پرداخت شده است. از شعبه تامین اجتماعی مربوطه نیز پیگیری کردم و متوجه شدم که هیچ بدهی بیمه‌ای در کار نیست و حق بیمه پرسنل نیز به موقع واریز شده است. تولید هم با ظرفیت کامل برقرار است.

فرزعلیان تاکید کرد: در سینادارو هیچ تجمع کارگری نبوده و کارگران همه حق و حقوق خود را به موقع گرفته‌اند و مشغول کار هستند و اجتماع صرفاً به دلیل انجام تست کرونا بوده است.

کارگران سینا دارو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر