کد خبر: 1056022 A

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت میلاد امام زمان (عج)، نیمه شعبان را میلاد بزرگ شخصیتی دانست که بر پا کنندۀ عدالت است. امامی که جهان انتظارش را می‌کشد وزاد روز میلادش، بشارتی روح‌پرور برای همه شیفتگان عدالت و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت کار، متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم «آن چیزی که مهدویت مبشر آن هست، همان چیزی است که همه‌ی انبیاء، همه‌ی بعثت‌ها برای خاطر آن آمدند و آن ایجاد یک جهان توحیدی و ساخته و پرداخته‌ی بر اساس عدالت و با استفاده‌ی از همه‌ی ظرفیتهائی است که خدای متعال در انسان به وجود آورده است.» مقام معظم رهبری مدظله العالی 

سالروز ولادت با سعادت حضرت خاتم الاوصیا و مفخرالاولیا‎ ‎‌حجت بن الحسن العسکری – ارواحنالمقدمه الفداء را به پیروان راستین آن حضرت و منتظرانش تبریک می‌گویم. 

نیمه شعبان دیگری از راه رسید و باز دل‌ها به سوی امام غائب از نظر، گسیل شد. 

نیمه شعبان، میلاد بزرگ شخصیتی است که بر پا کنندۀ عدالت است. امامی که جهان انتظارش را می‌کشد و زادروز میلادش، بشارتی روح‌پرور برای همه شیفتگان عدالت و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند. 

امید است که خداوند‎ ‎‌قادر متعال همگان را در مسیر برجسته‌ترین شعار مهدویّت که همانا استقرار عدالت است قراردهد. 

امید آن دارم خداوند متعال، روز خجسته‌ی ظهور مولود فرخنده حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفداء را هر چه زودتر فرا رساند و خورشید میلاد بزرگ هدایت و امامت را طالع گرداند.

میلاد امام زمان محمد شریعتمدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر