کد خبر: 1050891 A

در پی درگذشت دو نفر از مصدومان کارخانه دوا اخگر زنجان در بیمارستان شهید مطهری تهران، دبیر خانه کارگر زنجان، پیام تسلیت ارسال کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اصغر نجاری (دبیر خانه کارگر زنجان) حادثه جان باختن دو نفر از کارگران کارخانه دوا اخگر زنجان را که حین انجام کار بر اثر حادثه آتش سوزی در بیمارستان جان خود را از دست دادند، تسلیت گفت.

از قرار معلوم، این دو کارگر که با اسامی «معصومه محبی» و «سیده معصومه میر مصطفی» شامگاه روز دوشنبه (۱۱اسفند ماه) به همراه ۷ نفر دیگر از همکاران زن ومرد خود، حین انجام کار بر اثر آتش سوزی دچار سوختگی شدند که متاسفانه یکی از آن‌ها رو پنجشنبه و دیگری عصر روز جمعه (۲۱ و۲۲ اسفند ماه) در بیمارستان شهید مطهری تهران جان خودرا از دست دادند.

دبیر خانه کارگر ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های این دو کارگر جان‌باخته اعلام کرد: «حادثه‌ی جانگداز آتش‌سوزی کارگاه داواخگر که منجر به جان باختن دو نفر از کارگران شریف و مصدوم شدن چند تن دیگر از کارگران زحمتکش و قهرمانان عرصه‌ی تولید شد، موجب اندوه و تالم فراوان شد. ضمن عرض تسلیت به جامعه‌ی خدوم و زحمتکش کارگری، بازماندگان و خانواده‌های سوگوار و همچنین کارگران ارجمند این کارخانه، از درگاه احدیت متعال برای عزیزان سفرکرده علو درجات و برای مجروحان صبر و سلامتی مسئلت داریم. روحشان قرین رحمات ومعفرت بی‌پایان خدای مهربان باد.»

پیام تسلیت دبیر خانه کارگر زنجان کشته شدن دو کارگر دوا اخگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر