کد خبر: 1049067 A

کارگزاران مخابرات روستایی از تعلل در پرداخت عیدی پایان سال انتقاد کردند.

نمایندگان جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور در تماس با خبرنگار ایلنا، ضمن انتقاد  از تاخیر در پرداخت عیدی پایان سال گفتند: با توجه به لحظات پایانی سال، کارگران منتظر دریافت عیدی از کارفرمایان هستند تا با آن بتوانند لحظاتی خوش و خرم را با خریدهای عید نوروز در کنار خانواده سپری نمایند هر چند که بیماری منحوس کرونا و بدتر از آن شرایط بد اقتصادی مملکت و تورم افسارگسیخته، باعث افول این دلخوشی‌ها شده است. کارگزاران مخابرات روستایی جزو دسته‌ای هستند که پرداخت عیدی آنها از طرف شرکت ثروتمند و قدرتمند مخابرات ایران تا به امروز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است و با امروز و فردا کردن روبرو شده است.

به گفته آنها، عدم پرداخت عیدی به موقع کارگزاران باعث سلب آرامش آنها شده به نوعی که حتی خجالت‌زده خانواده‌هایشان شده‌اند و این امر واقعا زیبنده شرکت مخابرات ایران نیست که کارکنان خود را در این وضعیت پراسترس و فشار قرار بدهد.

آنها تاکید کردند: خواسته کارگزاران مخابرات روستایی از سران شرکت مخابرات ایران این است که هرچه سریعتر نسبت به پرداخت عیدی‌ها اقدام نمایند تا سهم و دین خود را نسبت به این قشر مظلوم و خدمتگزار ادا کرده باشند. هرچند که دریافت عیدی در زمان مناسب و به موقع خود حق طبیعی کارگزاران است.

کارگزاران مخابرات روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر