کد خبر: 1049029 A

معاون سیاسی استانداری قزوین خبر داد؛

با اقدامات کمسیون کارگری همه مطالبات معوقه کارگران شاغل در استان قزوین تا پایان سال جاری (۹۹) پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا، منوچهر حبیبی (معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین) در جلسه کمسیون کارگری استان با اعلام این خبر گفت: با اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته تمامی مطالبات کارگران این استان در حوزه واحدهای تولیدی و شهرداری‌ها تا پایان سال جاری پرداخت خواهد شد.

او افزود: اقدامات و برنامه ریزی‌های خوبی توسط کمیسیون‌های کارگری در شهرستان‌های استان قزوین انجام شده که نتایج قابل قبولی داشته است.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به ایام پایانی سال تاکید کرد: ضرورت دارد مراقبت‌های ویژه از سوی دستگاه‌های مربوط صورت بگیرد که در این ایام تمامی مطالبات کارگران توسط واحدهای تولیدی پرداخت شود.

وی ادامه با بیان اینکه پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی و شهرداری‌ها در اولویت است افزود: کارگران جزو اقشار با اهمیت و زحمتکش جامعه هستند و حقوقشان دیون ممتازه است باید با اولویت پرداخت شود.

این مقام مسوول افزود: پرداخت حقوق کارگران باید همزمان با کارمندان شهرداری‌ها در یک زمان پرداخت شود.

معاون سیاسی استانداری قزوین اشاره به ارزیابی‌های صورت گرفته در زمینه اشتغال کارگران در این استان افزود: قطع همکاری و تعدیل نیروهای کارگری در حوزه صنعت و واحدهای تولیدی نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته و این موضوع در شرایط سخت تحریم و کرونایی این اتفاق افتاده است

حبیبی با اشاره به اهمیت مهارت کارگران اظهار داشت: با توجه به فضای ایجاد شده در زمینه اشتغال هیچ متقاضی کاری که دارای کارت مهارت باشد بی‌کار نخواهد بود.

مطالبات کارگران قزوینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر