کد خبر: 1048286 A

رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: ۴۴۸ هزار و ۶۰۵ نفرساعت دوره آموزشی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۱ ماهه امسال برای توانمندسازی کارکنان ستادی، ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی، ارائه شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید جواد رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در سال ۱۳۹۹ با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا وعدم امکان برگزاری دوره‌های آموزش حضوری با هدف رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مربوطه، سامانه یادگیری الکترونیکی بستر و ظرفیت مناسبی برای فراگیری آموزش الکترونیکی در سراسر کشور فراهم کرده است. 

وی ادامه داد: بر همین اساس، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۹ از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی به نشانی https://el.mcls.gov.ir، نسبت به برگزاری ۴۵ دوره با ۸ هزار و ۸۸۵ نفر شرکت کننده ستادی و ۳۸ دوره با ۲۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کننده استانی اقدام کرده است. 

رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری افزود: در ۱۱ ماهه سال جاری ۸۳ دوره یادگیری الکترونیکی برگزار شده که نسبت به سال ۱۳۹۸، حدود ۷۰ درصد رشد داشته است؛ همچنین در این مدت ۱۶ دوره تخصصی با ۲۵ هزار و ۱۸ نفرساعت آموزش برگزار شده که نسبت به سال ۱۳۹۸ از رشد ۱۰۰ درصدی تعداد دوره برخوردار است. 

رضوی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت در برگزاری دوره‌های الکترونیکی سال جاری این است که بیش از ۲۵۰ ساعت از ارائه محتواهای آموزشی بالغ بر ۷۰ جلسه، به صورت آنلاین و در ارتباطی دوسویه برگزار شده است. 

رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری همچنین تاکید کرد: دوره‌های آموزشی ویژه مدیران، شامل راهبرد تحول در سازمان‌ها با رویکرد مهارت‌های کوچینک، مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی و… برگزار شده است.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر