کد خبر: 1047270 A

بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۹ با انتشار کارزاری خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، خواستار حمایت از خود در اجرای همسان‌سازی حقوق شدند.

به گزارش ایلنا، متن این کارزار که همچنان قابلیت امضا و پیوستن را دارد، به این شرح است:  

جناب آقای مصطفی سالاری

ریاست محترم سازمان تأمین اجتماعی

سلام علیکم

همسان‌سازی بازنشستگان تأمین اجتماعی با تلاش و مدیریت جنابعالی بعد از حدود ۱۲ سال، از ابتدای مرداد ماه ۹۹ آغاز شده که خود جای تقدیر و تشکر ویژه دارد. 

در راستای پیگیری‌های جنابعالی و با مساعدت و همکاری دولت محترم و نمایندگان مجلس منابع قابل قبولی در لایحه بودجه سال جاری و همچنین بودجه سال آینده جهت اجرای مراحل بعدی همسان‌سازی پیش‌بینی شده است. لذا از جنابعالی که همواره معیشت مستمری‌بگیران تحت پوشش صندوق تأمین اجتماعی از دغدغه‌های اصلی‌تان بوده درخواست داریم در راستای اجرای ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه که در بند ب آن صراحتاً بر همسان‌سازی حقوق کلیه کسانی که در طول اجرای برنامه بازنشسته می‌شوند تأکید دارد، به بازنشستگان سال ۹۹ نیز نگاه ویژه داشته باشید. 

همانگونه که مستحضرید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مرحله اول برای ما بازنشستگان ۹۹ اعمال نشد؛ درحالیکه سایر صندوق‌های بازنشستگی از جمله فرهنگیان اقدام به همسان‌سازی بازنشستگان سال ۹۹ خود کرده‌اند. تلاش‌ها و پیگیری‌های جنابعالی در راستای احقاق حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. لذا خواهشمندیم در مراحل بعدی همسان‌سازی نگاه ویژه‌ای به بازنشستگان ۹۹ داشته و با افزایش مضاعف مستمری، فاصله حقوق و مزایای این بخش از بازنشستگان که در مقایسه با سایر بازنشستگان همتراز خود به علت محرومیت از اجرای مرحله اول همسان‌سازی اتفاق افتاده، جبران شود. 

ما بازنشستگان سال ۹۹، از ریاست محترم سازمان تأمین اجتماعی درخواست داریم جهت برقراری عدالت بین کلیه بازنشستگان، قبل از پایان سال نسبت به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان سال ۹۹ تأمین اجتماعی همانند سایر صندوق‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۹
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر