کد خبر: 1039803 A

با انعقاد تفاهم نامه ممکن شد؛

صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به منظور توسعه و ارتقای سطح سلامت و ایجاد نشاط اجتماعی در بین کارگزاران، کارکنان، مستمری بگیران با مجموعه‌های ورزشی و تفریحی کارگران کشور قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان اینکه امیدواریم این تفاهمنامه سبب خیر شود، گفت: طبق این قرارداد صندوق از خدمات مجموعه‌های ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت آزمایشی برای یک سال استفاده خواهد کرد تا از این طریق میزان و سطح استقبال جامعه هدف خود را مورد ارزیابی قرار دهیم، درصورت استقبال بیمه‌شدگان علاوه بر تمدید این قرار داد مبلغ آن را نیز افزایش خواهیم یافت. 

وی ادامه داد: نحوه بهره مندی از این تسهیلات به زودی برای روستاییان پیامک خواهد شد. 

وی با اشاره به بحران کرونا در کشور ادامه داد: هرچند که کرونا استفاده از بسیاری از خدمات ورزشی و تفریحی را تحت الشعاع قرار داده است امیدواریم که هرچه زودتر این بحران برطرف شود و به روال عادی زندگی برگردیم. 

شیرکانی تاکید کرد: مطمئن هستیم که پس از کرونا یک تقاضای بزرگ و نهفته در استفاده از مجموعه‌های خدماتی و ورزشی ظهور خواهد یافت و ما از هم اکنون برای آن روز برنامه‌ریزی می‌کنیم. 

ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم که با حضور علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان برگزار شد، گفت: این تفاهم نامه در راستای ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق بیمه اجتماعی است و طبق آن تمامی کارگزاران، کارکنان، مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی در سراسر کشور، می‌توانند از ظرفیت‌ها و خدمات مجموعه‌های ورزشی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره‌مند شوند. 

وی ادامه داد: توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سلامت کارگران، روستاییان و عشایر کشور فراتر از یک تفاهم نامه است و یک جریان سازنده و فراگیر خواهد بود. 

معاون فرهنگی – اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: امیدواریم در افق آینده این مسئله را وسیع‌تر در نظر بگیریم و بتوانیم این خدمات را برای تمام بیمه شدگان ارائه دهیم، امروز نیز آماده‌ایم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی خدمات ورزشی خود را به جامعه هدف ارائه دهیم. 

صادقی‌فر افزود: در این تفاهمنامه معنی بسیار خوب درکنار هم بودن وجود دارد این که هر دو مجموعه می‌توانند در تعامل با هم از مجموعه‌ها و ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند. 

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دستور وزیر حوزه‌های مربوط به ورزش را تغییر ماهیت داد، بحث کارگران، روستاییان و بازنشستگان را مطرح کرد تا از این گروه دعوت کنیم که برای نشاط و شادابی خود تلاش کنند. امروز نیز این امکانات را در اختیار صندوق بیمه اجتماعی قرار می‌دهد تا بتوان به طور دقیق‌تری برای توسعه سلامت و شادابی خانواده‌های روستاییان و عشایر تلاش کند. 

ابراهیم صادقی فر علی شیرکانی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر