کد خبر: 1037391 A

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی با همراهی دبیرخانه کارگر لرستان و نمایندگان بازنشستگان کارخانه نساجی بروجرد با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، عباس گودرزی، نماینده بروجرد در مورد موارد مطرح شده در این دیدار، گفت: در این جلسه بازنشستگان محترم مطالبات خود را به صورت مستقیم با ریاست سازمان مطرح کردند. همچنین مطالبات کارگران نساجی نیز پیگیری شد. همچنین بر تسریع در آغاز عملیات اجرایی بازسازی ساختمان فرسوده تامین اجتماعی بروجرد تاکید شد. 

کارگران نساجی بروجرد که به اجبار به بیمه بیکاری معرفی شدند، خواهان احتساب مدت پرداخت بیمه بیکاری به عنوان سابقه سخت و زیان آور هستند. با وجود اینکه هیات دولت مصوبه ای را در این زمینه صادر کرده است، اما تاکنون سازمان تامین اجتماعی تمکین نکرده و خواهان تامین منابع آن شده است. پیرو مطرح شدن موضوع در این جلسه، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به معاون حقوقی خود دستور داد که به این موضوع رسیدگی کند. 

وی افزود: تسریع در تامین اعتبار و آغاز عملیات اجرایی مجتمع رفاهی گردشگری بازنشستگان در بروجرد از دیگر موارد مطرح شده بود. مقرر شد تیم ویژه‌ای به منظور مکان‌یابی جهت احداث مجتمع رفاهی گردشگری بازنشستگان به بروجرد سفر کند. آقای سالاری جهت نظارت بر روند تکمیل پروژه، نیمه دوم اسفندماه به بروجرد سفر میکند. 

به گفته گودرزی پیگیری ویژه جهت تسریع در تکمیل، تجهیز و بهره برداری بیمارستان کوثر بروجرد تا پایان دولت دوازدهم هم از جمله موارد مطرح شده بود. 

سالاری 1

سازمان تامین اجتماعی مصطفی سالاری نساجی بروجرد عباس گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر