کد خبر: 1036676 A

مدیر فنی شرکت آتیه سازان حافظ در نشست با مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان جنوبی از الکترونیکی شدن فرآیند پذیرش اسناد درمانی بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری در صورت الکترونیکی شدن نسخه‌های درمانی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از به نقل از روابط عمومی مدیریت استان خراسان جنوبی، فرزانه (معاون فنی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ) در نشست با مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان جنوبی، اظهار داشت: در صورت الکترونیکی شدن نسخه‌های درمانی، شرکت بیمه آتیه سازان حافظ آمادگی دارد که فرایند پذیرش اسناد درمانی بیمه تکمیلی بازنشستگان و موظفین کشوری را الکترونیکی کرده و روند خدمت‌رسانی به بازنشستگان را تسریع و تسهیل کند. 

در این نشست که به‌منظور بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به بازنشستگان و موظفین استان انجام شد، باقری نژاد مدیر بازنشستگی خراسان جنوبی ضمن تشکر از تعامل سازنده شرکت بیمه آتیه سازان حافظ با صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاظر تعداد ۲۱هزار و ۴۶۵ نفر از بازنشستگان و موظفین استان تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان هستند. 

وی از مسئولان شرکت آتیه سازان خواست تا نسبت به انعقاد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اقدام کنند تا روند خدمت‌رسانی به جامعه هدف دچار اختلال نشود. 

باقری نژاد همچنین عنوان کرد: میانگین سن بازنشستگان استان در حال حاضر ۶۱ سال است. 

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش جمعیت سالمندان در جامعه و تغییر سبک زندگی پس از بازنشستگی، پیگیری مسائل بازنشستگان در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی یکی از اولویت‌های مهم صندوق بازنشستگی کشوری است.

بازنشستگان بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر