کد خبر: 1032557 A

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و مقام روز زن روز، چهارشنبه (۱۵ بهمن) به صورت مجازی در ۴ رشته ورزشی در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی و همزمان در تمامی استانها برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، فرزاد حیدری گفت: با وجود همه محدودیت‌ها و البته در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی، ورزش کارگران فعالیت خود را امسال ادامه داده و با خلاقیت و ابتکار اجازه ندادیم مشعل المپیاد ورزشی بانوان کارگر خاموش شود. 

وی افزود: چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر در ۴ رشته طناب زنی، پتانک، دارت و شطرنج بین بانوان کارگر سراسر کشور برگزار می‌شود. 

حیدری گفت: میزبانی المپیاد در تهران بر عهده اداره کل استان تهران است ضمن اینکه فدراسیون کارگری و اتحادیه بانوان کارگر نیز در این مسیر همراه ما هستند. 

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: کرونا محدودیت‌های زیادی را در همه ابعاد زندگی ایجاد کرده اما ما وظیفه داریم از طریق برنامه‌های ورزشی، تفریحی و جشنواره‌های ورزشی برای کارگران و خانواده‌هایشان شور و نشاط و امیدواری را در جامعه کار و تلاش حفظ کنیم. 

وی گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از چنین جشنواره‌هایی شده است و قطعا المپیاد بانوان کارگر نیز با استقبال بانوان کارگر مواجه خواهد شد.

چهارمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر