کد خبر: 1032229 A

در پی وقوع حادثه تصادف منجر به مجروحیت ۴ نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی، یکی از آموزشیاران به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت.

یکی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی به خبرنگار ایلنا گفت: روز گذشته (۱۱بهمن ماه) تعدادی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی که با یک دستگاه خودروی سواری قصد عزیمت از کرمانشاه به تهران را برای پیگیری وضعیت شغلی خود در مجلس داشتند که با یک خودروی سواری دیگر در نزدیگی تنگه « چهارزبر» (مرصاد) برخورد می‌کنند.

این منبع مطلع با بیان اینکه در نتیجه این برخورد، ۴ نفر از آموزشیاران خانم به اسامی «سارا مجید»، «ناهید بی‌نیاز»، «سمیه ایوبی» و «سوسن ایوبی» دچارمصدومیت شدند، گفت: این افراد به دلیل شدت آسیب‌دیدگی جدی از ناحیه قفسه سینه و سر هنوز در بیمارستان طالقانی بستری هستند.

به گفته وی، اکثر حوادث تصادفی که در این فصل از سال به وجود می‌آید یکی عبور و مرور کامیون‌ها و تریلی است و دیگری بارش بیش از اندازه برف و باران در بین جاده که عبور و مرور را برای رانندگانی که در این مسیر تردد دارند را سخت می‌کند.

وی همچنین در خصوص وضعیت شغلی آموزشیاران نهضت سوادآموزی گفت: حدود شش هزار نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در کشور وضعیت شغلی مناسبی ندارند به همین دلیل برای بررسی طرح تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود در مجلس همه از محل کار خود از دیروز راهی تهران شده‌اند تا در مقابل ساختمان مجلس حاضر باشند.

اسامی مصدومان جزئیات حادثه تصادف آموزش یاران نهضت سواد آموزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر