کد خبر: 1032071 A

مدیر کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی گفت: این اداره کل بیش از ۴۵ عنوان مقاله و گزارش با موضوع تجارب و سیاستگذاری‌های موفق کشورها در زمینه کرونا را ترجمه کرده و به اشتراک گذاشته است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسین مشیری تبریزی گفت: از ابتدای شیوع همه گیری ویروس کرونا، اداره کل امور بین الملل به عنوان واحدی پیشرو در امر انتقال تجارب موفق و اقدامات سایر کشورها و نهادهای بین المللی در مقابله با این بحران اقدام به ترجمه بیش از ۴۵ عنوان مقاله، گزارش در این خصوص نموده و ضمن ارسال به مبادی ذیربط، در سایت سازمان تامین اجتماعی نیز بارگذاری شده است. 

وی گفت: همچنین اداره کل بین الملل سازمان تامین اجتماعی خدمات راه اندازی شده در طرح ۳۰۷۰ سازمان تامین اجتماعی که با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب این سازمان انجام می‌شود را ترجمه و به مراجع بین المللی ارائه کرده است. 

 مشیری تبریزی افزود: همچنین بررسی و تحلیل سیاست‌های سایر کشورها در پاسخ به کووید ۱۹ و ارائه گزارش کارشناسی به مدیر عامل سازمان و تحلیل نقش سازمانهای تامین اجتماعی در حمایت‌های اجتماعی از دیگر اقدامات این اداره کل در دوران همه گیری ویروس کرونا است. 

مدیر کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه دیجیتالی شدن در دوران کرونا اهمیت خود را بیش از پیش نمایان کرد، اظهار داشت: این اداره کل ۹ مقاله از انتشارات اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا) در خصوص اقتصاد دیجیتال ترجمه کرده است که بزودی این مقالات در قالب تازه‌های بین الملل، بارگذاری در سایت اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی و انتشار در قالب کتاب مجموعه مقالات ارائه خواهد شد. 

وی گفت: همچنین مطالب مرتبط در خصوص مقابله با همه گیری ویروس کرونا از سایت‌های معتبر بین المللی (WHO، OECD، CDC، ISSA، ILO) و از وب سایت سایر کشورها استخراج شده است که ۲۰عنوان در قالب تازه‌های بین الملل، بالغ بر ۱۵ عنوان گزارش علمی و پاسخ‌های حمایت‌های اجتماعی به کووید ۱۹در قالب گزارشات سازمانی و ۹ مقاله مرتبط با اقتصاد دیجیتال در قالب تازه‌های بین الملل و تهیه پیش‌نویس آن در قالب یک جلد کتاب با عنوان مجموعه مقالات اقتصاد دیجیتال جهت چاپ تهیه شده است که برخی از این مطالب در وبگاه اداره کل بین الملل منتشر شده است.

مقاله کرونا ترجمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر