کد خبر: 1025354 A

معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی از آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته‌های ورزشی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، ابراهیم صادقی فر در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی توضیح داد: همکاران ما از این فرصت برای ایجاد، بازسازی و تعمیر مجموعه‌ها از جمله سالن چند منظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی استفاده کردند. 

صادقی‌فر گفت: در دو سال گذشته،  «طرح استعدادیابی فرزندان کارگران» را در برخی رشته‌های ورزشی آغاز کردیم و در برخی استان‌ها استعدادیابی در رشته‌های کشتی، فوتبال و ورزش‌های رزمی در دستورکار قرار دادیم. پس از سپری کردن روزهای کرونایی، این طرح را با جدیت بیشتری پیگیری خواهیم کرد. 

سالن چند منظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی دارای مساحت ۱۸۰۰مترمربع بوده و برای احداث آن ۴ هزار میلیون ریال به صورت نقدی و۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به صورت اسناد خزانه جمعا به مبلغ ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده است، این مجموعه ورزشی دارای سالن ورزشی چند منظوره، رختکن، سرویس بهداشتی، سکوی تماشاگران است.

استان سمنان رشته های ورزشی کشتی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر