کد خبر: 1024383 A

در مراسم یادبود حسن رسولی مطرح شد؛

مراسم بزرگداشت حسن رسولی (مدیر اتحادیه امکان) عصر امروز توسط خانه کارگر به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم یادبود مرحوم حسن رسولی (مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی‌های مصرف کارگران ایران، امکان و عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون ایران) روز چهارشنبه (۲۴ دی ماه) در خانه کارگر برگزار شد. این مراسم به مناسبت چهلمین روز درگذشت مدیر عامل اتحادیه اسکان، به صورت مجازی برگزار و از لایو صفحه اینستاگرام خانه کارگر پخش شد. 

محمد رسولی در این مراسم گفت: چهل روز از درگذشت مرحوم حسن رسولی گذشت و جای خالی او احساس می‌شود. حسن رسولی همواره چراغ راهنمایی برای ما بود و ما از رهنمودهای او استفاده می‌کردیم. اگرچه فقدان سخت است اما فوت ایشان کمتر برای من احساس شد. پس از فوت حسن رسولی، آقای محجوب دست بزرگتری بر سر ما کشیدند و جای خالی آن عزیز سفر کرده را پر کردند. 

وی ادامه داد: مرحوم رسولی همواره به فکر حل مشکلات مردم بود و در جهت مشکلات قشر ضعیف جامعه گام برمی‌داشت. همکاران او نیز تاکید می‌کنند، یکی از ویژگی‌های بارز مرحوم رسولی این است که او به فکر کارگران و حل مشکلات آن‌ها بود. مرحوم رسولی، اتحادیه امکان را اولین فرزند خود می‌دانست. مرحوم رسولی بسیار غریبانه کوچ کردند. 

علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) نیز در این مراسم یادبود گفت: من از تمام کسانی که در این مراسم شرکت کردند، تشکر می‌کنم و به همت آن‌ها ارج می‌نهم. من نیز از مرحوم حسن رسولی به نیکی و بزرگی یاد می‌کنم. او خود را سرپرست و متولی قشر زحمتکش جامعه می‌دانست. ما بدهکار او هستیم به دلیل اینکه نتوانستیم مراسم درخوری برای او برگزار کنیم و امیدوارم بتوانیم در سالگرد او از چنین امکانی برخوردار شویم. 

محجوب در پایان گفت: مرحوم رسولی مصداق بارز «شمع بزم محفل شاهان شدن ذوقی ندارد /ای خوش آن شمعی که روشن میکند ویرانه‌ای را» است.

خانه کارگر حسن رسولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر