کد خبر: 1021873 A

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: در چند ماه گذشته ۲۲ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تامین‌اجتماعی استان تهران بستری شده و خدمات درمانی دریافت کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، داریوش پناهی زاده در جلسه شورای هماهنگی مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: نسخه الکترونیک تحولی بسیار جدی در بخش درمان کشور ایجاد می‌کند. در کشورهای پیشرفته نیز سالیان زیادی طول کشیده است تا پوشش کامل برقرار شود، ولی خوشبختانه پیشرفت کار در سازمان تامین اجتماعی بسیار خوب و امیدوارکننده بوده است. 

وی با بیان اینکه اداره کل درمان استان تهران با حدود ۸ هزار موسسه دانشگاهی، دولتی، خصوصی و خیریه طرف قرارداد است، اظهار کرد: در بخش درمان مستقیم با داشتن ۱۱بیمارستان، ۲ دی‌کلینیک، ۱۵ پلی‌کلینیک و ۱۰ درمانگاه یک و دو شیفته، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی خدمت ارائه می‌شود. 

پناهی‌زاده با بیان اینکه در بحران کرونا همگام با وزارت بهداشت و با تمام ظرفیت در خدمت مردم به خصوص بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و سایر بیماران هستیم، بیان کرد: ۲۲ هزار بیمار در بیمارستان‌های تامین‌اجتماعی استان تهران در این چند ماه گذشته بستری شده و خدمات درمانی دریافت کردند. 

وی با تاکید بر برنامه گسترش کمی و کیفی خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان در سطح استان تهران افزود: مناطق محروم و کم برخوردار در استان تهران در اولویت دسترسی و گسترش خدمات درمانی قرار دارند.

استان تهران بیمارستان تامین اجتماعی کرونا خدمات درمانی داریوش پناهی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر