کد خبر: 1016750 A

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان، از پرداخت بورسیه تحصیلی به فرزندان و اعضاء صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی عباسی با اشاره به اعطای تسهیلات ویژه به اعضای بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و فرزندان آن‌ها، اظهارکرد: پذیرفته شدگان آزمون سراسری با رتبه زیر ۱۰۰۰ عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان می‌توانند با ثبت نام در سامانه این صندوق از تسهیلات حمایتی ماهانه و بورسیه تحصیلی بهره‌مند می‌شوند. 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، با بیان اینکه اعضای صندوق و فرزندان آن‌ها با رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری در رشته‌های علوم تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی در مقطع کارشناسی، می‌توانند از تسهیلات صندوق همانند سایر استانها بهره‌مند می‌شوند، ادامه داد: پذیرفته شدگان رتبه برتر رشته هنر و زبان انگلیسی نیز در صورت کسب رتبه زیر ۵۰۰ از این تسهیلات ماهانه بهره‌مند می‌شوند. 

عباسی، همچنین با اشاره به پرداخت ماهیانه این تسهیلات و کمک هزینه تحصیلی به این اعضاء و فرزندان آن‌ها در سال جاری، گفت: این پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای ورودی دانشگاههای سراسری سال ۹۹ قابل قابل پرداخت است. 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان در پایان سخنان خود، یکی از دغدغه‌های این صندوق را حمایت از ادامه تحصیلات دانشگاهی اعضای صندوق و فرزندان آن‌ها عنوان کرد و گفت: دغدغه ادامه تحصیل فرزندان و اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در سال جاری حل شده است.

بورسیه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر زنجان پرداخت بورسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر