کد خبر: 1015809 A

«مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران» و «اندیشکده تعاون» با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت رسمی افتتاح می‌شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین افتتاحیه مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون، فردا ۷ دی با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد کبیری» معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «پرویز کرمی» دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار می‌شود. 

مرکر نوآوری و توسعه تعاون ایران – منتا_ راهبر نوآوری در بخش تعاون است که بر اساس نیازهای بخش تعاون کشور برای نوآوری و توسعه متناسب با شرایط روز اجتماعی، و مدل‌ها و فرآیندهای نوین تاسیس شده است. 

منتا می‌خواهد با تسهیل‌گری میان بخش تعاون و زیست‌بوم نوآوری کشور، به توانمندی بخش تعاون کمک کند و هم‌چنین با تسهیل‌گری برای زیست‌بوم نوآوری، فرصت‌های بالقوه و بالفعل در حوزه و بازار تعاونی کشور را در دسترس قرار دهد. 

اندیشکده تعاون نیز طی عقد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ به عنوان اصلی‌ترین اتاق فکر بخش تعاون با تاکید بر استفاده از تجارب جهانی و استفاده از الگوهای موفق جهانی و بومی‌سازی آن برای استفاده در کشور تشکیل شده است.

اندیشکده تعاون مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر