کد خبر: 1015650 A

شهرداری ایلام سه ماه معوقات مزدی کارگران قرارداد مستقیم مجموعه شهرداری را پرداخت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران قرارداد مستقیم شهرداری ایلام گفتند که در روز‌های گذشته سه ماه معوقات مزدی خود را از سوی مدیریت شهری دریافت کرده‌اند.

طبق اظهارات یکی از کارگران شهرداری ایلام؛ حساب‌های مالی شهرداری ایلام به دلیل داشتن شاکی خصوصی در ادوار گذشته ۳ ماه بود که مسدود شده بود، در نتیجه حقوق همه کارگران شهرداری پرداخت نمی‌شد.

او گفت: این مشکل بعد از مراجعه گروهی از کارگران شهرداری به دادگستری ایلام مرتفع شد و در حال حاضر حساب‌های مالی شهرداری باز شده‌اند.

این کارگر با بیان اینکه پرداخت مطالبات مزدی او و سایر همکارانش در مجموعه شهرداری سه ماه به تاخیر افتاده بود، در ادامه گفت: این موضوع باعث شد تا کارگران در ماه‌های گذشته برای مشخص شدن وضعیت مطالبات خود چندین تجمع اعتراضی مقابل ساختمان شهرداری و سایر نهادها اجرای و نطارتی برگزار کنند.

به گفته این کارگر؛ در حال حاضر فقط کارگران طرف قرارداد با شرکت‌های پیمانکاری هستند که هنوز موفق به دریافت حقوق خود نشده‌اند که امیدواریم این گروه از همکاران که با واسطه شرکت‌های تامین نیرو هر ماه حقوق می‌گیرند نیز به مطالبات حداقلی خود برسند.

مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند تنها مشکل پرداخت نشدن حقوق کارگران طرف قرارداد با شرکت‌های پیمانکاری است که هنوز موفق به دریافت مطالبات معوقه خود نشده‌اند.

کارگران شهرداری ایلام پرداخت حقوق معوقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر