کد خبر: 1013062 A

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران کشور به ویژه پرستاران مراکز درمانی این سازمان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن پیام مصطفی سالاری آمده است: 

شاهد درد و رنج بیماران و ناظر هر روزه نقطه آغاز و پایان زندگی‌ها بودن؛ در کنار تلاش شبانه‌روزی و بی‌منت برای تسکین آلام دردمندان و شب‌زنده‌داری‌های مستمر برای روشن نگاه داشتن نور حیات همنوعان، حدیث شرایط شغلی هر روزه جمعی از خدوم‌ترین و شریف‌ترین گروه از شاغلان است که به پاس قدردانی از ایثار و ازخودگذشتگی ایشان، زادروز شکوه عشق و فداکاری و پیام‌آور کربلا حضرت زینب کبری (س)، به نام آنان و به صفت «روز پرستار» ثبت شده است. 

تجربه سال اخیر و شیوع بیماری کرونا و زحمات بی‌دریغ و فداکاری بی‌شائبه همه اعضای کادر درمان و به‌ویژه پرستاران گرانقدر شاغل در مراکز درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در خدمت‌رسانی مبتلایان به این بیماری، به خوبی نشان داد که تقدیر و سپاس از این فرشتگان سپیدپوش که زینب‌گونه، آسایش خود را قربانی می‌کنند تا به دیگران آرامش ببخشند، نباید تنها محدود به یک روز و یک مناسبت باشد. امسال که این مناسبت، با شب یلدا همزمان شده است، امیدوارم که همه مردم ایران با پرهیز از اقدامات زمینه‌ساز شیوع مجدد ویروس کرونا، به شکل عملی قدرشناسی خویش نسبت به زحمات کادر درمان و به ویژه پرستاران عزیز را به نمایش بگذارند. 

اینجانب، روز پرستار را به همه پرستاران و به‌ویژه به همکاران پرستار شاغل در مراکز درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در سراسر کشور، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از تلاش شبانه‌روزی این سفیران سلامت به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا، صمیمانه قدردانی می‌کنم.

روز پرستار سازمان تامین‌اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر