کد خبر: 1010070 A

بازنشستگان تامین اجتماعی از عملکرد صداوسیما انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته، بازنشستگان سخت و زیان‌آور در اعتراض به اصلاحات ناچیز همسان‌سازی اعتراضاتی صورت دادند. نمایندگان این بازنشستگان می‌گویند: صدای ما شنیده نمی‌شود.

این بازنشستگان از عملکرد رسانه ملی انتقاد دارند. سیداحمد حسینی (فعال صنفی بازنشستگان سخت و زیان‌آور اهوازی) در این رابطه می‌گوید: ما ۳۰۰ هزار بازنشسته سخت و زیان‌آور، چندین روز است که در حال اعتراض و رایزنی با مسئولان هستیم اما رسانه ملی به هیچ وجه اخبار و مطالبات ما را پوشش نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه بازنشستگان سخت و زیان‌آور، همگی سال‌ها در معادن و در کارگاه‌های پرخطر، چرخ‌های صنعت و تولید را گردانده‌اند، می‌گوید: خواسته ما این بود که صداوسیما لااقل یک گزارش از خواسته‌ها و اعتراضات ما تهیه می‌کرد؛ مگر ما شهروندان این مملکت نیستیم؛ چرا صدای ما را نمی‌شنوند؟!

به گفته او، صداوسیما به اعتراضات کارگران در کشورهای دیگر می‌پردازد اما وقتی پای کارگران ایران در میان باشد، سکوت پیشه می‌کند و هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.

حسینی ادامه می‌دهد: بازنشستگان سخت و زیان‌آور از عملکرد رسانه ملی مایوس شده‌اند؛ به نظر می‌رسد معیشت و دغدغه‌های یک کارگر بازنشسته برای هیچکس مهم نیست؛ چراکه اگر اهمیتی داشت، به این همه دادخواهی واکنش نشان می‌دادند.

همسان سازی برای بازنشستگان سخت و زیان آور بازنشستگان سخت و زیان‌آور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر