کد خبر: 1004703 A

تقوی‌نژاد:

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تامین مالی برای جذب و به‌کارگیری ۳۰ هزار نیروی انسانی جدید از سوی سازمان برنامه و بودجه، بخش عمده‌ای از نیازهای حوزه سلامت کشور رفع می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیدکامل تقوی‌نژاد افزود: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مورد نظر در دو سال اخیر، رفع کمبودهای موجود و تامین نیروی انسانی فعال بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی راه‌اندازی شده در کشور بوده است. 

وی تصریح کرد: با تامین مالی مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی انسانی جدید که بخش عمده‌ای از آن‌ها در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های اورژانس شروع به کار خواهند کرد، می‌توان انتظار داشت که از «بارکاری» بسیار بالای کادر پرتلاش و خستگی‌ناپذیر دانشگاه‌های علوم پزشکی و مدافعان سلامت کشور کاسته شود. 

تقوی نژاد تاکید کرد: با بکارگیری این نیروها، تعداد افرادی که در دو سال اخیر جذب وزارت بهداشت می‌شوند به بیش از ۵۰هزار نفر خواهد رسید که انشاءالله شاهد تحول عظیم و تاثیرگذار در حوزه منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواهیم بود. 

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت همچنین یادآور شد: دفترچه آزمون برای بکارگیری تعداد ۷هزار نفر از محل مجوزهای قبلی در دی ماه سال جاری منتشر و آزمون استخدامی نیز در هفته آخر بهمن ماه برگزار می‌شود.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سیدکامل تقوی نژاد استخدام ۳۰ هزار نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر