کد خبر: 1004008 A

یکی از کارکنان اداره کل مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی بر اثر ابتلا به کرونا، درگذشت.

به گزارش ایلنا؛ به نقلا از سازمان تامین اجتماعی؛ رضا آزادخواه، از کارکنان اداره کل مستمری‌های این سازمان براثر ابتلا به کرونا درگذشت. 

در همین رابطه علی حیدری (نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی) پیامی را خطاب به مدیرکل امور مستمری‌بگیران بدین شرح منتشر کرد:

سرکار خانم ناهید حیدری

مدیرکل محترم مستمری‌ها

«انالله و انا الیه راجعون» 

سازمان تأمین اجتماعی همواره مأمن و تکیه گاه ذینفعان عزیز خویش (بیمه شدگان، مستمری بگیران و…) بوده و در زمان وقوع مخاطرات به یاری آنان شتافته است و این نقش و کارکرد بی‌بدیل خویش را مرهون و مدیون تلاش‌ها و مساعی مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر خود در بخشهای بیمه‌ای و درمانی است. 

زحمات این همکاران گرامی در ادوار مختلف انقلاب، جنگ، بازسازی، تحریم‌ها و حصر اقتصادی و… به منظور تداوم خدمات‌رسانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران بر همگان واضح و مبرهن است و این مجاهدت‌ها در زمان سرایت پدیده شوم «ویروس کرونا» به اوج خود رسیده و جلوه‌های قابل ستایشی را در عرصه خدمت‌رسانی آشکار ساخته است. 

صدها فرشته بر آن دست بوسه می‌زنند

کز کار خلق یک گره بسته وا کند

خبر شهادت جناب آقای رضا آزادخواه موجب تأسف و تأثر گردید. دست‌های این انسانهای ایثارگر، بوسه گاه فرشتگان الهی شد و بازماندگان معزز و همکاران محترم را در سوگ خود نشاند. 

عروج این همکار عزیز را به خانواده‎ محترم و سایر بازماندگان و همکاران سازمان تسلیت و تعزیت عرض می‎نمایم. از درگاه ایزد منان برای روح سترگ آن عزیز از دست رفته علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا و برای بازماندگانشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. روحشان شاد و یاد و نامشان گرامی باد.

کرونا علی حیدری رضا آزادخواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر