کد خبر: 217874 A

رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خبر داد:

نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های اداره‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان چهارمحال و بختیاری با هدف تشریح برنامه‌های دهه ایمنی راه‌ها و فرهنگ سازی در جامعه با حضور اعضاء این شورا برگزار شد.

اصغر گل محمدی، رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های وزارت راه و شهرسازی در استان، با اعلام این خبر گفت: در راستای هماهنگی بیشتر روابط عمومی‌های ادارات تابعه وزارت متبوع در استان و برنامه ریزی دقیق‌تر برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر و اطلاع رسانی به هم استانی‌های عزیز این نشست برگزار شد.

به گزارش ایلنا، رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات تابعه وزارت متبوع دراستان ادامه داد: تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و دیگر روابط عمومی‌های استان از یک سو و اطلاع رسانی جامع و دقیق‌تر از جمله موضوعاتی بوده که در این نشست مورد بحثو بررسی قرار گرفت.

گل محمدی عنوان کرد: قرار است در این دهه در راستای فرهنگ سازی بیشتر و اجرای برنامه‌های اعلام شده از سوی کمیسیون ایمنی راه‌های کشور توسط دستگاه‌های ذیربط اقدامات لازم به‌عمل آید.

گل محمدی اظهار داشت: تلاش در جهت هماهنگی و یکپارچه کردن فعالیت‌ها و برنامه ریزی و تدوین استراتژی‌های نوین اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی و انتشاراتی، همچنین اعتلای جایگاه روابط عمومی‌های ادارات تابعه یکی دیگر از وظایفی است که باید در هر چه بهتر شدن آن اهتمام ورزید.

درخاتمه پیشنهاد شد؛ نشست خبری مشترکی با حضور سرپرست راه و شهرسازی استان به اتفاق مدیرکل حمل ونقل پایانه‌ها و همچنین فرماندهی پلیس راه برگزار شود.

استان چهارمحال و بختیاری اصحاب رسانه ایمنی راه ها جامعه چهارمحال و بختیاری راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان روابط عمومی فرهنگ سازی وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر