کد خبر: 157387 A

در دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان به همراه معاونین و مدیر ان حوزه حمل و نقل با حجت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد ایشان از تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر راهداران در ایام نوروز ۹۳ تقدیر و تشکر نمود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد در دیدار مدیر کل راه وشهرسازی استان ومعاونین وی با ایشان از تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر راهداران در ایام نوروز قدردانی کرد.
به گزارش " ایلنا " از شهرکرد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در این دیدار از کلیه دستگاههای خدمات رسان بویژه راه و شهرسازی که نقش مهمی در ساماندهی راههای مواصلاتی، آماده نمودن نمازخانه ها و راهدارخانه های موجود برای پذیرایی موقت مسافران نوروزی و ایمن سازی محورهای مواصلاتی داشتند، ابراز رضایت نمودند.
نماینده ولی فقیه خاطر نشان ساخت: امیدواریم در سالی که با نام حضرت فاطمه(س) آغاز گردیده است با تلاش روز افزون تمامی نهادها بویژه بستر سازی مناسب در امر جاده سازی و همچنین بالا بردن سطح آگاهی جامعه، شاهد هرچه کمتر شدن خطرات احتمالی و تصادفات جاده ای باشیم.
امام جمعه ایام نوروز جاده چهارمحال و بختیاری حمل و نقل راه و شهرسازی استان شبانه روزی محورهای مواصلاتی نماینده ولی فقیه شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر