کد خبر: 238059 A

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور:

با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در شهر جدید مجلسی، رشد و توسعه بسیار مطلوبی در انتظار این شهر خواهد بود.

محمود میریان در آیین معرفی محمود حقیقی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید مجلسی با تاکید بر اینکه این شهر جدید در مطالعات طرح منطقه‌ شهری اصفهان به عنوان یکی از مکان‌های با قابلیت بسیار خوب برای توسعه شهری پیش‌بینی شده است، افزود: زمینه‌های لازم فراهم شده تا با مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح، نسبت به اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در این شهر اقدام کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، وی با تاکید بر اینکه با تلاش‌های انجام شده، زیرساخت‌ها و خدمات مورد نیاز برای سکونت در شهر جدید مجلسی فراهم شده، اظهار داشت: خوشبختانه این شهر جدید دارای فضاهای آموزشی بسیار خوبی است و در زمینه دیگر امکانات زیربنایی و روبنایی نیز توانسته فعالیت‌های مطلوبی انجام دهد که سبب ایجاد تمایز میان این شهر و دیگر شهرهای جدید استان اصفهان شده است.

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه در مباحثی مانند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهر جدید مجلسی، فعالیت‌های بسیار مطلوبی انجام شده است، تصریح کرد: انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری و مشارکتی با بخش خصوصی سبب می‌شود که امکانات مورد نیاز برای ساکنان این شهر فراهم آید و شهر جدید مجلسی را به یک شهر ایده‌آل برای زندگی تبدیل کند.

وی با تاکید بر اینکه رضایتمندی مردم، نقش بسیار موثری در رونق شهری خواهد داشت، ادامه داد: نباید فراموش کنیم که بخش زیادی از رضایتمندی مردم با ایجاد شرایط مطلوب حمل و نقلی ایجاد می‌شود که در این ارتباط نیز در آینده خط متروی مجلسی اصفهان به بهره‌برداری خواهد رسید تا رفت و آمد مردم این شهر به اصفهان سریع‌تر و راحت‌تر انجام شود.

- ‌ سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد تومانی در شهر جدید مجلسی

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی نیز در این مراسم گفت: از ابتدای فعالیت در شهر جدید مجلسی تاکنون بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهر انجام شده است.

محمدرضا احمدی با تاکید بر اینکه خوشبختانه مشکل خاصی در شهر جدید مجلسی به چشم نمی‌خورد، افزود: با برنامه‌ریزی‌هایی که در این شهر جدید انجام شده، موفق شده‌ایم بخش زیادی از طرح‌های پیش‌بینی شده را به انجام برسانیم و در اختیار ساکنان این شهر قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۱۴۵ میلیارد تومان قرارداد مشارکتی با بخش خصوصی در این شهر جدید به امضا رسیده است، اظهار داشت: رقم کلی این قراردادها معادل بودجه ۱۰ سال شرکت عمران شهر جدید مجلسی است که سبب می‌شود در آینده نزدیک شاهد جهش بزرگی در حوزه خدمات‌رسانی به مردم این شهر باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی از افزایش ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهر جدید برای پیشرفت بیشتر خبر داد و تصریح کرد: با جذب منابع مالی که طی یکی دو سال آینده انجام خواهد گرفت، سرعت شهر جدید مجلسی در مسیر توسعه بیشتر می‌شود و آینده بسیار روشنی در انتظار این شهر و ساکنان آن خواهد بود.

استان اصفهان اصفهان بخش خصوصی بودجه خدمات رسانی به مردم رشد و توسعه سرمایه گذاری سرمایه گذاری بخش خصوصی منابع مالی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر