کد خبر: 819621 A

در حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش کارگری،رضا قاسمی بعنوان سرپرست جدید انجمن بوکس کارگران کشور منصوب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، نشست صمیمانه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس با هدف معرفی سرپرست جدید انجمن بوکس کارگران کشور و توسعه و ارتقاء کمی  و کیفی رشته ورزشی بوکس در میان جامعه ورزش کار و تلاش کشور با حضور بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری،مرتضی اسماعیلی دبیر کل فدراسیون ورزش کارگری،رضا قاسمی سرپرست جدید انجمن بوکس کارگران کشور،حسینقلی نهرودی رئیس سابق انجمن بوکس کارگران کشور و مبین بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد.

در این نشست دو جانبه دو طرف بر گسترش همکاری های فی مابین و پیگیری مسائل مورد علاقه تاکید کردند.

در ادامه جلسه رضا قاسمی بعنوان سرپرست جدید انجمن بوکس معرفی و از زحمات حسینقلی نهرودی در زمان تصدی مسئولیت تقدیر بعمل آمد.حسین ثوری ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید این انجمن گفت: فدراسیون بوکس آمادگی دارد تا مجوز برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری را برای ورزشکاران کارگر علاقمند به این رشته صادر نموده و تمامی عواید حاصل از برگزاری دوره ها را در اختیار انجمن مذکور قرار دهد.وی همچنین حمایت خود را جهت برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کارگران کشور اعلام نموده و ابراز امیدواری کرد تا با تعامل و همکاری های طرفین شاهد رشد و ارتقاء این رشته ورزشی مهیج در میان جامعه هدف باشیم.

جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز ضمن تشکر از حمایتهای رئیس فدراسیون بوکس و تبریک به سرپرست جدید انجمن، از زحمات و تلاش های حسینقلی نهرودی در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر نموده و ابراز امیدواری کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد برگزاری اولین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کارگران کشور باشیم.

در ادامه رضا قاسمی سرپرست جدید انجمن بوکس وعده برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کارگران کشور را تا ۳ ماه آینده داده و از حمایت های روسای فدراسیون بوکس و ورزش کارگری تشکر نمود.

گفتنی است رضا قاسمی دارای مدرک دکترای تربیت بدنی است و مسئولیت هایی همچون رئیس کمیته آموزش فدراسیون بوکس و مربی تیم ملی نوجوانان بوکس کشور را در کارنامه خود دارد.

در پایان جلسه حکم انتصاب سرپرست جدید انجمن بوکس به ایشان اعطاء شد و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و تلاش های رئیس سابق این انجمن تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

فدراسیون ورزش کارگری انجمن بوکس کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر