کد خبر: 805227 A

پایانی بر جشنواره شور و نشاط خانوادگی کارگران

سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران سرتاسر کشور پس از سه روز شور و نشاط و هیجان با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید تا کارگرانی که به نمایندگی از استانهای خود شرکت کرده بودند با دنیایی از خاطرات شیرین و بیاد ماندنی به شهر و دیار خود بازگردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش کارگران ، سومین جشنواره خانوادگی کارگران به مدت سه روز در مجموعه رفاهی کارگران بندر انزلی برگزار شد و در نهایت با برپایی مراسم اختتامیه جمعه شب به پایان رسید.

مراسم اختتامیه که در سالن اجتماعات مجموعه رفاهی کارگران سنگاچین برگزار شد با برنامه های متنوعی از جمله موسیقی بومی و محلی گیلکی که با استقبال بالای حاضرین مواجه شه ، استندآپ کمدی و مسابقه فرهنگی به کار خود پایان داد.

در مراسم پایانی دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه جشنواره نمادی از توسعه شور و نشاط در بین کارگران است افزود: امیدواریم با برپایی جشنواره توانسته باشیم فرهنگ شور و نشاط خانوادگی را در بین کارگران سراسر کشور ارائه دهیم.

وی گفت: جشنواره یقینا نمی تواند در برگیرنده همه خواسته های کارگران خوب کشورمان باشد اما نوعی فرهنگ سازی برای همه کارگران و همه استانها است و به همین دلیل مسئولین رفاهی استانها هم دعوت شدند تا با الگو برداری از این جشنواره بتوانند مشابه آن را در سطح استانی و در مناسبت های مختلف برگزار کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: آن چه که طی سه دوره جشنوار ه گرفتیم و اداره کل ورزشی ما توانسته سمت و سوی خوبی به جشنواره بدهد این است که جشنواره به همان جهتی حرکت می کند که مورد نیاز امروز جامعه کارگری است.

جامعه امروز نیاز به نشاط و شادابی و تحرک و و دور هم بودن  خانوادها و کم کردن فاصله بین پر و مادر و فرزندان دارد و این جشنواره دقیقا در همین مسیر گام برداشته است.

الان در جشنواره سوم شاهد نشاط و استقبال بیشتری از سوی خانواده ها بودیم و یقینا هر روز که پیش برویم جامع تر خواهد شد  و خانواده ها در همین جشنواره خیلی راحت از اینکه توانسته اند برای نخستین بار با فرزندان پسر و دختر خود در یک محیط کاملا سالم با هم به تفریح و بازیهای مورد نیاز خود بپردازند رضایت خود را براز داشتند و ما هم دنبال همین هدف هستیم.

وی با قدر دانی از اداره کل امور ورزشی ، مدیریت مجموعه سنگاچین و اداره کل گیلان و همه مهمانان گفت: ما متولیان و مسولان امور کارگری وظیفه سنگینی برعهده داریم تلاش کنیم جامعه کارگری از هر راه ممکن پر شور و نشاط باشد و استانها و اداره کل امور ورزشی طرح و ایده بدهند و یقینا وزارتخانه هم حمایت مادی و معنوی خواهد کرد تا جامعه ایی سلامت و پرنشاط داشته باشیم.

بیش از 80 خانواده از 32 استان در سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران که در سنگاچین بندر انزلی به مدت سه روز طی روزهای 6 تا 9 شهریور ماه برگزار شد حضور داشتند. ن را در سطح استانیآن

 

شور و نشاط فرهنگ سازی معاون فرهنگی و اجتماعی موسیقی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر