کد خبر: 759651 A

حضور دکتر دادکان فرصتی مغتنم برای همه ماست

حضور دکتر دادکان در ورزش کارگری بهترین فرصت برای اداره کل امور ورزش کارگری است تا اهداف و برنامه های خود را با سرعت بیشتر اجرا کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرزاد حیدری مدیر کل ورزش کارگران با بیان مطلب فوق در نشست هفتگی با همکاران اداره کل امور ورزشی افزود: می‌خواهم ابتدا از حضور آقای دادکان در ورزش کارگری که از همه نظر مورد تایید و حمایت جناب وزیر هستند بگویم و اینکه ما باید قدر این موقعیت را بدانیم و از تجربه و تفکر و ایده های وی بهترین بهره را ببریم.

حیدی گفت: اکنون که یک وحدت وهمدلی بین اداره کل و فدراسیون بوجود آمده بیاییم همه همدل و منسجم به ارتقا و توسعه همه جانبه ورزش کارگری فکر کنیم و هر ایده و طرحی که همکاران دارند ارایه کنند تا با سرعت بیشتری به اهداف مورد نظر برسیم.یقینا طرحی و ایده اتی که هرکدام از شما دارید باید مطرح و ارایه شود چون با افکار مختلف است که یک مجموعه می تواند موفق باشد.

مدیرکل ورزش کارگری افزود: اداره کل وظایف مهمی در کلان ورزش کارگری دارد و این بر عهده ماست که چگونه از ابزار نظارتی خود و آنهم در جهت انجام بهینه همه امور استفاده کنیم. طبیعی است که فدراسیون کارگری هم از بدنه همین اداره کل است و ما جدا از هم نیسیتیم اما ابزار نظارتی که در دست ماست باید به موقع و درست از آن جهت بهبود روند حرکتی فدراسیون بکار گیریم. بنابراین طرح و ایده هرکدام از شما همکاران که کارشناسی شده و مبتنی بر اساسنانه و قوانین موجود باشد یقینا راهگشا خواهد بود.

حیدری اضافه کرد:نظارت بر فدراسیون یکی از وظایف و کارکردهای اداره کل است اما اکنون ورزش سازمانها و نهادهای تابعه با ابعادی بسیار وسیع تر و امکاناتی بسیار بیشتر به سوی ما آمده اند و اولین جلسه آن را قبل از سال جدید گذاشتیم و این جلسات تداوم خواهد یافت و یقینا استفاده از توانمندی ها و پتانسیل سازمانهای تابعه راهی هموار جهت رسیدن به اهداف کلان ورزش کارگری خواهد بود.

وی به تقویم مناسبتی و تقویم جامعه سالیانه  برای اداره کل اشاره کرد و گفت: یک تقویم دقیق با توجه به همه جوانب و مناسبت ها همکاران باید تهیه کنند تا براساس آن و در چارچوب تقویم بتوانیم دقیق تر و حسابشده تر حرکت کنیم و بدانیم که بر فرض در هفته کارگر یا هفته تربیت بدنی و یا دهه فجر چه برنامه های مد نظر است و هماهنگی ها از قبل بوجود آید.

وی با اشاره به علاقه جناب وزیر به ورزش خانوادگی و ورزش سالمندی گفت: آقای وزیر در همین هفته کارگر جمله زیبایی گفتند با این مضمون:  "من از اینکه پدر بزرگ با نوه هایش در ورزشگاه کارگری ورزش می کند لذت می برم".

این کلید واژه خوبی برای ماست و اتفاقا هم سخن جامع و کاملی است. در حقیقت جناب شریعتمداری راه را به ما گفتند واکنون برماست که چگونه از این کلیدواژه جهت گسترش ورش خانوادگی استفاده کنیم.

در بطن سخنان وی ورزش از خردسالی تا میانسالی و دوران کهنسالی دیده می شود و اکنون بر آن هستیم تا به ورزش سالمندی از طریق سازمان بازنشستگی و و رزش معلولین از طریق سازمان بهزیستی به شکل جدی ورود کنیم و برای هرکدام با همکاری نهاد و سازمان مربوطه طرحی خاص بسته به شرایط سنی اقشار مختلف در نظر خواهیم داشت.

وی در ادامه به اداره امور ورزشگاههای کارگری اشاره کرد و گفت: در بازدیدی که به همراه آقای دادکان از مجموعه کارگری شهید معتمدی داشتیم وی که بزرگترین و مجهز ترین ورزشگاههای جهان را دیده است اذعان کرد که دیگر چنین مجموعه مهم و مجهز و زیبایی ساخته نخواهد شد و باید از این مجموعه ها بخوبی نگهداری کنیم که البته برای نگهداری مجموعه های کارگری سراسر کشور هیات امنا که از افراد خبره تشکیل شده قرار است طرحی جامع و کامل ارایه کند.

وی به احیای مجدد ماده 154 اشاره کرد و گفت: درآمد های ماده 154 با توجه به نوسانات در اقتصاد کشور فعلا خیلی مثبت نیست اما ماهم امیدواریم که با ثبات اقتصادی بتوانیم در آمدهای ماده 154 را به تراز خوب و مثبت خود برسانیم.

جامعه دهه فجر کارشناسی ورزش کارگران تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر