کد خبر: 708819 A

با حکم وزیر ورزش و جوانان

وزیر ورزش و جوانان طی حکمی فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگران را به عنوان عضو هیات امنای "موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک "منصوب کرد.

در بخشی از حکم مسعود سلطامنی فر برای مدیرکل ورزش کارگران آمده است: ورزش یک جریان اجتماعی گسترده با کارکرد های بسیار ارزشمند انسانی و اخلاقی می باشد و بدین گونه توان انتقال مفاهیم والایی را که در کنار فعالیت ها و قهرمانی ها می یابد، جنبش المپیزم و پارالمپیک نیز غایتی را دنبال می کنند که تاریخ و فرهنگ و هنر بخش جدایی ناپذیر آن است و تاسیس و راه اندازی موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک یکی از تاثیر گذار ترین شیوه ها در حفظ ارزش های عالی ،فرهنگ ، تاریخ و هنر و ورزش است.

از این رو با تاکید بر حفظ خاطرات و آثار ورزشکاران ایران اسلامی که میراث مادی و معنوی این مرز و بوم اند و با توجه به اهمیت لزوم حضور و موثر و مفید جنابعالی در این امر مهم فرهنگی - هنری ورزشی به موجب این حکم شما را به سمت عضو هیات امنا "موزه ملی ورزش المپیک و پارالمیک" منصوب می نمایم.

شایان ذکر است که موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک یکی از ارزشمنمدترین کارهایی است که در دولت تدبیر و امید از سوی وزارت ورزش و جوانان راه اندازی و در حال تکمیل شدن  است و تمامی افتخارات و نشانه هایی از افتخار آفرینان ورزش در این موزه برای همیشه در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

 

المپیک موزه ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان ورزش کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر