کد خبر: 706103 A

با حضور دبیرکل خانه کارگر

جشن بزرگ تفریحی ورزشی شب یلدا روز 5 شنبه در بیش از 270 مجموعه ورزشی کارگری سراسر کشور برای نخستین بار برگزار شد.

این جشنواره در تهران و در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی با حضور خانواده های کارگری و علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و نماینده مجلس ، فرزاد حیدری مدیر کل ورزش کارگری ، مسئولین شهرداری منطقه 16 طی مراسم و آیینی خاص برگزار شد که با استقبال خانواده ها همراه بود.

علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر و نماینده مردم تهران  اینگونه جشنواره ها را موجب تقویت روح همبستگی ملی و ایجاد شور و نشاط در بین کارگران عنوان نمود و از برگزارکنندگان این برنامه تشکر و قدردانی بعمل آورد.

در ادامه فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شب یلدا را آیینی کهن و بهانه ای برای دید و بازدید عنوان نموده و افزود: با هماهنگی های صورت پذیرفته این جشنواره همزمان در مجموعه های ورزشی کارگران سراسر کشور برگزار گردیده و امیدواریم شاهد استمرار اینگونه برنامه ها در این خانواده بزرگ باشیم.

حیدری در ادامه یلدا را بهانه ای دانست تا پندها و تجربه های ارزشمند پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی را که در پس وقت نداشتن ها و بی حوصلگی های کوچک ترها فراموش شده اند را ، زنده کرد. 

حیدری در پایان ضمن تشکر از  همه دست اندرکاران این برنامه یلدای 97 را شب خاطره انگیزی برای کارگران عزیز کشور و متفاوت از سالهای قبل دانستند.

ایستگاههای ورزشی، برگزاری مسابقه طناب کشی، اجرای موسیقی محلی آذربایجان، حرکات نمایشی ورزشی، برنامه های طنز و استندآپ کمدی، اجرای مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان، شاهنامه خوانی و حافظ خوانی، طناب زنی و اجرای حرکات نمایشی از برنامه های متنوع و جذاب این جشنواره بود. در پایان نیز مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز برگزار گردید.

 

شاهنامه شب یلدا موسیقی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دید و بازدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر