کد خبر: 703478 A

در نشست مشترک مدیرکل ورزش کارگران وشهردار منطقه 16 تهران طرفین بر همکاری های دوجانبه پیرامون ورزش جامعه هدف بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش ایلنا ، در این دیدار که در دفتر شهرداری منطقه 16 برگزار شد ابتدا هادی زبده شیرکوهی شهردار منطقه 16 ضمن خوشامد گویی به مدیرکل ورزش کارگران و همراهان گفت: شهرداری خود را مکلف می داند که در بخش های ورزشی و اجتماعی به مردم این منطقه از شهر که اغلب کارگر نشین هستند سرویس بدهد و خوشحالم که در منطقه 16 مجموعه قدیمی و بزرگی مثل مجموعه کارگران معتمدی وجود دارد.

وی که به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی خود و مشاور ورزشی منطقه در این نشست حضور داشت از اعلام آمادگی شهرداری جهت کمک به بازسازی و نوسازی ورزشگاه بزرگ کارگران شهید معتمدی خبر داد و افزود: در چارچوب قوانین موجود می توانیم تعامل خوبی با ورزش کارگران و مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی داشته باشیم.

هادی زبده گفت: در زمینه تعمیرات و توسعه فضاهای سبز مجموعه کارگران و سایر مواردی که در اختیار شهرداری است هر کمکی لازم باشد انجام می دهیم.

مشاور ورزشی شهردار نیزگفت: علاوه بر مجموعه هایی که در منطقه وجود دارد مجموعه ورزشی شهربانو ویژه بانوان را هم شهرداری منطقه با امکانات خوب در اختیار دارد که می تواند در اختیار کارگران و پرسنل شما در بخش بانوان قرار دهد.

فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگران نیز با قدردانی از توجه شهردارمنطقه به سلامتی و شادابی کارگران گفت: فضای بسیار خوبی برای آغاز یک همکاری دوجانبه به وجود آمده است و ما می توانیم ضمن همکاری با شهرداری منطقه از پتانسیل مجموعه کارگران برای همه شهروندان بخصوص قشر کارگر بهترین بهره دهی را داشته باشیم.

حیدری گفت: مجموعه کارگران شهید معتمدی اگر چه متعلق به کارگران است ولی شرایطی را می توانیم فراهم کنیم که جشنواره های مشترک در ورزشگاه کارگران شهید معتمدی  داشته باشیم.

حیدری گفت: ایجاد شور و نشاط اجتماعی جزو وظایف نهادهایی مثل تربیت بدنی و شهرداری است و انشالله بتوانیم با تعاملی که بین ما هست خدمات خوبی را به بخش کارگر نشین جامعه ارائه کنیم.

در این نشست خانم خواجه نژاد معاون اداره کل ورزشی ، حامد حاجی پور مدیر مجموعه شهید معتمدی و علی سلطانپور کارشناس مسئول اداره کل ورزش کارگران هم حضور داشتند.

 

 

جامعه معاون ورزش کارگران تربیت بدنی نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر