کد خبر: 691858 A

از سوی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

اولین همایش ملی کاوش در علوم ورزشی با ارائه 40 مقاله از سوی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

به گزارش ایلنا ، اولین همایش ملی کاوش در علوم ورزشی با ارائه 40 مقاله از سوی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

در این همایش که با حضور خانم ابتهاج معاون اداره کل امور اجتماعی  ، فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگری ، جواد رمضی سرپرست فدراسیوان کارگری ، مدیران و روسای ورزش کارگری استانها برگزار شد رییس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی با خیر مقدم به مدیران و کارشناسان ورزش کارگری از اعلام آمادگی دانشکده تربیت بدنی برای همکاری های بیشتر با ورزش کارگری خبر داد.

دکتر کارگری گفت: بزرگترین کادویی که همه ما می توانیم به قشر زحمت کش کارگر بدهیم سلامتی و نشاط اجتماعی است و یقینا چنین همایش هایی می تواند به توسعه بیشتر ورزش در بین کارگران بیانجامد.

همچنین خانم ابتهاج در همایش فوق با بیان سخنانی گفت:برنامه ریزی ما برای کارگران باید مبتنی بر علم روز باشد .

وی افزود:   در حال حاضر کارگر خط تولیدی به سمت کارگر خلاق محور گام برمیدارد و ما نیز باید با همین تغییر نسبت به سلامت و شادابی و نشاط کارگران برنامه ریزی کنیم.

معاون اداره کل امور اجتماعی اضافه کرد: آسیب های اجتماعی و آسیب های محیط کار ایجاب می کند که بیش از پیش به ورزش و تندرستی کارگران کمک کنیم و خوشحالم که مغز متفکر ورزش کارگری و متولیان اصلی وررزش کارگری امروز در این همایش مهم و علمی و تحقیقاتی دور هم جمع شده اند و این همایش پایه و بنیان کارهای بزرگتری در آینده برای صیانت از نیروی کار از طریق ورزش خواهد بود.

 

 

 

آسیب های اجتماعی مغز نیروی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر