کد خبر: 671168 A

در دیدار مدیرکل ورزش کارگران با عضو هیات امنای مجموعه های کارگری

مدیر کل ورزش کارگری در دیدار با مهندس هاشمی طبا گفت: بدون شک تجربیات شما برای توسعه مجموعه های ورزش کارگری بسیار ارزشمند است و این امر برای ما یک فرصت مناسب محسوب می شود.

به گزارش ایلنا ، فرزاد حیدری افزود: نشست مستمر اعضای هیات امنا و نظارت بر مجموعه های ورزشی می تواند به توسعه و تکمیل فضاهای ورزشی و زمینه روی آوردن بیش از پیش کارگران به ورزش های سلامت محور کمک کند و ما در این مسیر اقدامات مفیدی را انجام داده ایم.

در ادامه سیدمصطفی هاشمی طبا عضو هیات امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران نیز گفت: توسعه و تکمیل مجموعه های ورزشی کارگری باید با مشارکت بخش خصوصی و البته با دقت انجام شود و به اعتقاد من بخش کارگری در این مورد از پتانسیل بالایی برخوردار است.

هاشمی طبا در این دیدارافزود: مجموعه های ورزش کارگری در سراسر کشور زمینه توسعه در بسیاری از بخش های تفریحی و ورزشی را دارند و با توجه به شرایط موجود نمی توان با تکیه بربودجه های دولتی این اماکن را تکمیل کرد و یا توسعه داد بنابراین نیاز است که از توانمندی ها و ظرفیت های بخش خصوصی استفاده شود.

عضو هیات امنای مجموعه های ورزشی کارگری اضافه کرد: منظور از بخش خصوصی هم باید تعریف شود و به گونه ایی باید با بخش خصوصی به توافق رسید که ضمن منتفع شدن آنها از سرمایه گذاری در این بخش ، در نهایت به سود کارگران و مجموعه های کارگری تمام شود.

هاشمی طبا افزود: همزمان با توسعه این اماکن و مجموعه های تفریحی و ورزشی باید نگاه نهادهای بالادستی هم به گونه ایی تغییر کند و قوانین به گونه ایی اصلاح شود که موجبات جذب بیشتر کارگران و خانواده های ایشان برای استفاده از فضاهای ورزشی و تفریحی باشد و حتی اگر لازم شد باید این مورد در قالب یک طرح یا لایحه از سوی وزارت تعاون کار و رفاه به هیات دولت جهت تصویب ارائه شود.

در این دیدار احمد اسناوندی معاون و خانم پناهی مشاور اداره کل امور ورزشی نیز حضور داشتند.

 

دولت سرمایه گذاری کار و رفاه معاون ورزش کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر