کد خبر: 422521 A

ایلنا: سی و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان مردان از فردا به میزبانی هیات تکواندوی خراسان رضوی در مشهد آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در گروه مردان با عنوان «جام سفیر کره‌جنوبی» از فردا به مدت دو روز با حضور 229 تکواندوکار و در قالب 33 تیم از 31 استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، کیش، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد به میزبانی هیات تکواندوی استان خراسان رضوی و در مجموعه ورزشی «شهید بهشتی» مشهد برگزار خواهد شد.

فردا مبارزات اوزان 54-، 63-، 74-، 78- و 87+ کیلوگرم و پنجشنبه (6 آبان‌ماه) رقابت‌های اوزان 58-، 68- و80- کیلوگرم پیگیری می‌شود.
در پایان سی و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور مردان، هوگوپوشان استان تهران با کسب 3 مدال طلا، 2 برنز و 57 امتیاز با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستادند. تیم مازندران با کسب 2 مدال طلا، یک برنز و 41 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم البرز با یک مدال طلا، دو نقره و 39 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
گفتنی است؛ از مدال آوران این رقابت‌ها برای حضور در مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم‌ملی جوانان و بزرگسالان دعوت خواهد شد.

 

 

 

مشهد فدراسیون تکواندو مسابقات قهرمانی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر