کد خبر: 398518 A

ایلنا: ستاره سوئدی شیاطین سرخ که از قهرمانی در جام خیریه خوشحال است تاکید کرد منچستریونایتد بزرگترین باشگاهی است که با پیراهن آن به میدان رفته است.

به گزارش ایلنا و به نقل از اسکای اسپورت، نخستین بازی رسمی زلاتان ایبراهیموویچ با پیراهن شیاطین سرخ برای او خوش یمن بود و با یک جام همراه شد.

ستاره سوئدی و گران‌قیمت شیاطین سرخ در جام خیریه انگلیس برابر لسترسیتی موفق شد گل پیروزی را به ثمر برساند تا ثابت کند خرید خوبی برای یونایتد بوده است. زلاتان از قهرمانی در جام خیریه بسیار خوشحال است. او بعد از بازی گفت: دیدار برابر لسترسیتی نخستین بازی رسمی من با پیراهن منچستریونایتد بود. بسیار خوشحالم که با پیروزی و کسب جام به پایان رسید. پیروزی برابر لسترسیتی یعنی نخستین قهرمانی برای زلاتان با تیم جدید و این بسیار خوشحال کننده است.

او ادامه داد: به هدفمان دست پیدا کردیم. این سی و یکمین قهرمانی من در فوتبال است. می خواهم با منچستریونایتد جام‌های زیادی به دست آورم و به همین خاطر همچنین تیمی را انتخاب کردم. روزهای خوبی در انتظار زلاتان در منچستریونایتد است.

این بازیکن سوئدی با پیراهن تیم های زیادی به میدان رفته است. مالمو، آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسلونا، میلان، پاری سن ژرمن و اکنون هم منچستر یونایتد. ایبراهیموویچ در همه تیم‌ها به استثنای بارسلونا عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. با این حال منچستریونایتد را بزرگ‌ترین تیمی می داند که با پیراهن آن به میدان رفته است. او گفت: چه بسا بتوانم بگویم منچستریونایتد بزرگترین باشگاهی است که پیراهن آن را بر تن کردم. تنها باشگاهی که با پیراهن آن به میدان رفتم و می توانم آن را با یونایتد مقایسه کنم، میلان است.

 

تیم فوتبال منچستر یونایتد زلاتان ایبراهیموویچ جام خیریه انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر