کد خبر: 967655 A

بازیکن سابق تیم شهروند ساری گفت: بدون تردید دوباره پیراهن تیم شهروند را می پوشم و با افتخار به خانه خودم بر می گردم.

به گزارش ایلنا رضا امانی در مورد پیوستنش به کراپ الوند قزوین اظهار داشت: طی صحبتی که آقای بی غم داشتم تمایل داشتم زیر نظر ایشان کار کنم و در نهایت تصمیم گرفتم که تیم کراپ الوند را انتخاب کنم و در فصل آینده در این تیم توپ بزنم.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی خوب مدیریت باشگاه و جذب بازیکنان خوبی که صورت گرفته صد در صد کراپ از تیم های مدعی قهرمانی خواهد بود.

امانی در مورد انتخاب رضا لک به عنوان سرمربی کراپ عنوان کرد: آقای لک مربی بزرگ و با دانشی هست و کارنامه کاری ایشان گواه این موضوع است و من این افتخار را داشتم که یک فصل در شهروند زیر نظرش کار کنم.

بازیکن جنگنده کراپ در مورد علت جداییش از شهروند بیان کرد: مشکلات مالی و خانوادگی مهم ترین دلیل جدایی من از شهروند بود و برخلاف میل باطنی ام از تیم محبوبم خداحافظی کردم.

امانی افزود: شهروند تیمی بود که از کودکی آرزوی برتن کردن پیراهن آن را داشتم  و امیدوارم یک روزی با تجربه تر و پرقدرت به شهروند بر گردم. 

امانی که از نگاه هوادار ها نماد تعصب در  شهروند بوده و محبوب سکو های سالن سید رسول حسینی، در خصوص ناراحتی هواداران از جداییش تصریح کرد: من خودم هوادار شهروند بوده و هستم. دوری از پرشور های ساروی و قلعه عقاب ها برای من واقعا سخت است. هواداران همیشه به من لطف داشتند چون خود را از جنس هوادار می دانم و جایگاه ورزشی ام را مدیون آن ها هستم.طی سال هایی که در شهروند حضور داشتم همیشه با جان و دل برای تیم بازی کردم و امیدوارم که پرشورهای ساروی نیز از من رضایت داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رضا امانی را باز هم در شهروند می بینیم خاطر نشان کرد: صد در صد همینطور است و افتخار می کنم که به خانه خود بازگردم به شرطی که مدیریت و کادر فنی نیز به من احتیاج داشته باشند.

بازیکن سابق شهروند در مورد جدایی بازیکنان کلیدی شهروند و اوضاع نابسامان نماینده خطه شمال گفت: خیلی از بازیکنان بزرگ به شهروند آمدند و رفتند.مهم نام بزرگ شهروند است که ماندگار خواهد ماند. شک نکنید سعید نجاریان با مدیریت قوی که از ایشان سراغ دارم تیم پر قدرت تر از سال های قبل را راهی فصل آتی مسابقات خواهد کرد. نجاریان پدر فوتسال مازندران است و مدیون وی هستم.

امانی در پاسخ به این پرسش که با توجه به بازی های پیش روی تیم ملی در جام ملت ها چقدر امیدوار است که شانس دعوت به تیم ملی را داشته باشته باشد، خاطر نشان کرد: با اینکه پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است ولی من به تیم ملی اصلا فکر نمی کنم.چون تیم ملی شاکله خود را پیدا کرده. شاید هم از نظر سرمربی به من نیازی نیست اما حرف من این است  ۴ سال در  ترکیب اصلی تیمم با تایم بالا بازی کردم اما حتی یک بار هم به اردو دعوت نشده ام؛ پس چه انگیزه ای برایم خواهد ماند که من و امثال من دیده شوند؟

وی که به شدت از این مسئله دلخور است، افزود: بازیکنی در تیمش فقط چند دقیقه بازی کرد به تیم ملی دعوت شد ولی به من حتی یک بار هم فرصت ندادند. واقعا خودم هنوز علت دعوت نشدنم را نمی دانم. وقتی با تمام توان بازی می کنم اما حتی برای دلگرمی در لیست دعوت شده ها هم نیستم با چه انگیزه ای به تیم ملی فکر کنم؟

 

بازی تیم ملی شهروند فوتسال ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر