کد خبر: 813657 A

گزارش فیبا از حدادی و صمد

سایت فیبا از حضور دو بازیکن فراموش نشدنی قاره پهناور در ترکیب ۱۲ نفره نماینده ایران برای حضور در جام باشگاه های آسیا خبر داد.

به گزارش ایلنا، سایت فیبا در گزارشی به حضور بازیکنان کمکی به تر کیب پالایش نفت آبادان اشاره  کرد نوشت: حضور حامد حدادی، اسطوره بسکتبال آسیا باعث رشد چشمگیر قدرت نفت می شود. او تجربه بالای حضورش در NBA و لیگ های چین و لبنان را به هم تیمی هایش در زمین منتقل خواهد کرد.

در ادامه به سابقه قهرمانی های حدادی در این رقابت ها پرداخته شده است؛ حدادی دو بار در سال های ۲۰۰۸ همراه صباباتری تهران و ۲۰۱۳ همراه فولاد ماهان سپاهان به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافته است. او در این رقابت ها با دیگر ستاره و اسطوره بسکتبال آسیا، صمد نیکخواه بهرامی هم بازی خواهد بود.

 

ارسلان و خاطرات خوش تایلند

در این گزارش حضور ارسلان در رقابت های پارسال جام باشگاه های آسیا هم نادیده نمانده است؛ ارسلان کاظمی دیگر یار کمکی نفت در این رقابت ها، امیدوار به تکرار قهرمانی سال گذشته اش با پتروشیمی بندرامام است. او در جام بیست و هفتم ستاره بی چون و چرای پترو بود. میانگین ۵/۶ امتیاز، ۱۲/۴ ریباند، ۳/۲ پاس گل و ۲/۲ توپ ربایی در هر بازی آمار فوروارد قدرتی نفت در دوره گذشته این رقابتهاست. 

 

 وقتی سعید ۹ سال جوان می شود!!

در بخش دیگری از این گزارش، مثلث سعید داورپناه، آرن داودی و محمد حسن زاده به هسته مرکزی قهرمانی سوپرلیگ ایران تعبیر شده است. نویسنده اما در این قسمت به اشتباه سن داورپناه را ۲۳ سال ذکر کرده است! داورپناه سال ۲۰۱۷ هم با پتروشیمی طعم حضور در جام باشگاه های آسیا را چشیده و آمار ۱۱/۳ امتیاز و ۳/۱ ریباند در هر بازی را مقابل نام خود ثبت کرده است. حسن زاده ۲۸ ساله هم سال ۲۰۱۶ در پیراهن پترو این مسابقات را تجربه کرد. از این فوروارد قدرتی آمار خوب میانگین ۸/۳ امتیاز و ۶ ریباند در آن رقابتها برجا مانده است. حسن زاده آن سال با پتروشیمی به مقام سوم جام باشگاه های آسیا دست یافت. 

تیم بسکتبال پالایش نفت ایران ساعت ۱۳ به وقت تایلند(9:30 به وقت ایران) سه شنبه ۲ مهر (۲۴ سپتامبر) نخستین دیدار خود را از گروه A جام باشگاه های آسیا در سالن نوتانبوری تایلند برابر المحرق بحرین برگزار می کند. این تیم سپس سوم مهرماه دومین دیدار خود را هم از ساعت ۱۳ به وقت تایلند برابر فوبان بریوز چین تایپه در همین سالن آغاز می کند و سرانجام نفت آبادان ساعت ۱۸ به وقت تایلند پنجشنبه چهارم مهرماه در سالن نوتانبوری، تیم هایتچ بانکوک سیتی، میزبان جام بیست و هشتم را در آخرین دیدار مرحله گروهی پیش رو دارد. 

آیا اضافه شدن حامد حدادی، صمد نیکخواه بهرامی و ارسلان کاظمی به عنوان یار کمکی، برای موفقیت نفت آبادان و قهرمانی این تیم در جام باشگاه های آسیای سال ۲۰۱۹ کفایت می کند؟

 

بسکتبال نفت آبادان صمد نیکخواه بهرامی حامد حدادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر