کد خبر: 813113 A

تیم ملی فوتبال 5 نفره آماده سکوی آسیایی و کسب سهمیه پارالمپیک

فرزاد حیدری رییس انجمن فوتبال نابینایان گفت : بازیکنان تا 4 مهرماه در مجموعه شهید معتمدی اردوی شبانه روزی خواهند داشت و شامگاه 5 مهرماه عازم بانکوک تایلند می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، این اردو از 27 شهریورماه در ورزشگاه کارگران شهید معتمدی در جریان است و بازیکنان هر روز صبح به کار بدنسازی می پردازند و بعد از ظهرها در کار میدانی و فنی حضور پیدا می کنند.

رییس انجمن فوتبال نابینایان در این ارتباط گفت: ششمین مرحله تمرینات تیم ملی که متصل به اعزام نیز هست از 27 شهریور ماه در مجموعه شهید معتمدی آغاز  شده تا زمان اعزام به تایلند ادامه خواهد یافت.

فرزاد حیدری افزود: بازیکنان تا 4 مهرماه در مجموعه شهید معتمدی اردوی شبانه روزی خواهند داشت و شامگاه 5 مهرماه عازم بانکوک تایلند می شوند.

وی افزود: در مسابقات 5 نفره قهرمانی آسیا تیم های قدرتمندی حضور دارند اما با تمرینات مننظمی که برگزار شده و آمادگی خوبی که از بازیکنان سراغ داریم و همچنین مجموعه کادر فنی برای کسب بهترین نتیجه به تایلند اعزام خواهند شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان و کم‌بینایان نیز با اشاره به همگروهی ایران با تیم‌های ژاپن، مالزی و عمان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند گفت: به دلیل نداشتن مسابقات تدارکاتی داخلی و برون مرزی برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو کار سختی خواهیم داشت.

 

اعضای تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان از  27شهریور ماه زیر نظرجواد فلفلی به عنوان سرمربی ،امیرحمزه زارع ومحمدرضا شاد دل به عنوان آخرین دور تمرینات خود را آغاز کرده اند.

 

 

 

اعضای تیم عبارتند از:

امیر پوررضوی

بهزاد زادعلی اصغر

صادق رحیمی قصر

حسین رجب پور

احمدرضا شاه حسینی

سامان اجرت دست

مرتضی کریمی

رسول باصری

میثم شجاعیان

مرتضی رمضانی

این رقابتها تا 17 مهرادامه خواهد داشت.

 

 

تایلند تیم ملی شبانه روزی فوتبال فوتبال نابینایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر