کد خبر: 804788 A

فروشگاه های زنجیره ای رفاه از اعضای تیم ملی والیبال طی مراسمی تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه؛ مراسم تقدیر شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از ملی‌پوشان والیبال ایران با اهدای کارت خرید 20 مسلیون تومانی و رونمایی از کارت هواداری والیبال، در فروشگاه زنجیره‌ای رفاه شعبه‌ی پارک رویال، با حضور اعضای تیم ملی‌ والیبال و مدیران فروشگاه رفاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر رسول محمدی عضو هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با خوش‌آمدگویی به اعضای تیم‌ ملی والیبال ایران، به همت بلند و اعتماد به‌نفسی که والیبال ایران به جامعه تزریق کرده، اشاره کرد و افزود: امروز با دیدن والیبالیست‌ها و خودباوری آن‌ها، به این باور رسیده‌ایم که قادریم اتفاق‌های بزرگی را در سطوح بین‌المللی رقم بزنیم.

photo6003857645922005035


دکتر محمدی با ابراز علاقه قلبی مجموعه رفاه به ورزش والیبال، حمایت‌‌ مادی و معنوی فروشگاه‌ رفاه را از این ورزش اعلام و برای تیم ملی والیبال در المپیک 2020 آرزوی افتخارآفرینی و موفقیت کرد.

در ادامه، افشین داوری (سرپرست فدراسیون والیبال) ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادرفنی و بازیکنان تیم ملی، درباره‌ی نقش انگیزشی حامیانی نظیر فروشگاه رفاه دقایقی سخن گفت و بعد از آن با حضور فرهاد قائمی و علی شفیعی «کارت هواداری از تیم‌های ملی والیبال» رونمایی شد.

photo6003857645922005034


مشتریان فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه می‌توانند با خریداری «کارت‌ هواداری» به مبلغ 20 هزار ریال یا 50 هزار ریال، ضمن حمایت از تیم‌های ملی والیبال در قرعه‌کشی‌های این فروشگاه نیز شرکت کنند.

این مراسم که با تولد فرهاد قائمی همزمان شده بود، با تقدیر و تشکر از بازیکنان تیم‌ ملی توسط مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و با برگزاری جشن تولد فرهاد قائمی در کنار کادر فنی و سایر بازیکنان به پایان رسید.

افشین داوری رسول محمدی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر