کد خبر: 800912 A

گنجی و هاشمی با توپ پر می آیند

آنطور که مشخص است امیرمحمد گنجی مدیرعامل مهرام قصد دارد مثل همیشه با یک تیم خوب و سرو حال راهی رقابت های لیگ برتر بسکتبال شود.

به گزارش ایلنا، خبر خوب برای جامعه بسکتبال بازگشت دوباره مهرام به رقابت های لیگ برتر است. بدون شک حضور مهرام که لقب پرافتخارترین تیم را یدک می کشد جانی دوباره به بسکتبال خواهد داد و با وجود آنها تنور رقابت ها گرم تر خواهد شد.

آنطور که مشخص است مهرامی ها با مربی سابق خود مصطفی هاشمی ادامه خواهند داد و با او هدفی جز رسیدن به فینال و کسب عنوان قهرمانی نخواهند داشت.

مهرامی ها هم مثل دیگر تیم ها مذاکره با بازیکنان را شروع کرده اند و آنطور که شنیده می شود باید حضور صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال را به همراه آرمان زنگنه در این تیم قطعی دانست. آنها با فرید اصلانی هم مذاکره کرده اند و احتمال بازگشت فرید به تیم سابق خود نیز وجود دارد.

این روزها با اینکه تیم ملی درگیر رقابت های جام جهانی است اما تیم های لیگ برتری هم به دنبال مذاکره با بازیکنان هستند و اینطور که مشخص است مهرام، پتروشیمی، شیمیدر، نفت آبادان و شهرداری گرگان رقابت داغی در بستن قرارداد با بازیکنان دارند.

بسکتبال مهرام صمد نیکخواه بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر