کد خبر: 787957 A

تفاهم‌نامه همکاری فروشگاه رفاه و دانشگاه الزهرا

به گزارش روابط عمومی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و دانشگاه الزهرا برای ایجاد و گسترش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی، تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش خبرنگار ما، موضوع این تفاهم‌نامه انجام همکاری‌های متقابل علمی، آموزشی، پژوهشی، مشاوره و خدمات اجرایی مشترک در موضوع‌های مرتبط با آموزش‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت کارکنان ستادی و فروشگاهی رفاه و آماده‌سازی نیروی انسانی مناسب برای اشتغال در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است.
همچنین زمینه‌های همکاری در این تفاهم‌نامه انجام فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، نشر نتایج و تجاری‌سازی آنها، راه‌اندازی کارگاه‌ها، دوره‌های تخصصی، کنفرانس‌ها و سمینارهای تخصصی کوتاه‌مدت و بلندمدت در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه، حمایت مالی و تجاری شرکت از پایان‌نامه‎هایی که با تفاهم طرفین انجام می‌شود، مشاوره و خدمات اجرایی، ارائه خدمات آموزشی، مشاوره، اجرایی و مهندسی به شرکت در تمامی حوزه‌های مدیریت، منابع انسانی، مالی، بورس خواهد بود.

AP1A8938

همچنین ایجاد بستر مناسب و کارآ برای درآمدزایی مشترک و همکاری جهت استفاده از بنیه تخصصی-علمی اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است. برای اجرای این تفاهم‌نامه کمیته راهبردی به منظور برنامه‌ریزی و تبیین چارچوب اجرایی هر یک از قراردادهای تنظیم شده در راستای تفاهم‌نامه، توسط طرفین تشکیل می‌شود.
پس از مراسم امضای تفاهم نامه، آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های سراسر کشور با حمایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.

دانشگاه الزهرا فروشگاهی رفاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر