کد خبر: 768905 A

​کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظرم هر دو تیم ایران و ایتالیا می توانستند بهتر بازی کنند و با اینکه شروع خوبی در این دیدار نداشتیم اما با تعویض های مناسب به بازی برگشتیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری اظهار کرد: بازی خوبی بود و هر دو تیم ایتالیا و ایران می توانستند بهتر بازی کنند. با توجه به اینکه بازی تدارکاتی نداشتیم و معمولا تیم ما در شروع مسابقات خوب نیست، این اتفاق در دو گیم اول تکرار شد اما از گیم سوم به بازی برگشتیم هر چند اعتقاد داریم این بهترین بازی تیم ایران نبود.

وی افزود: در ادامه تعویض‌هایی انجام شد که کمک کرد و توانستیم پیروز شویم. خیلی خوشحالم که در روز بدمان بازی را بردیم و نشان دادیم ایران پتاسیل بسیار بالایی دارد.

کاپیتان تیم ایران درباره بازی بعدی با چین گفت: چین از امتیاز میزبانی برخوردار است و رقیب ایران در کسب سهمیه المپیک نیز به شمار می‌رود، بازی با این تیم آسان نیست اما فکر می‌کنم امروز برد اول مقابل ایتالیا می‌تواند در بازی‌های بعدی از نظر روحی کمک کند تا مقابل سایر تیم‌ها بهتر بازی کنیم.

تیم ملی والیبال ایران سعید معروف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر