کد خبر: 696928 A

قد بلند تیم ملی بسکتبال نیوزلند برای مان مشکل ساز شد

چهارمین دوره رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال 3 در 3 دانشجویان با قهرمانی تیم چین میزبان رقابتها به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، تیم بسکتبال سه نفره دانشگاه پیام نور درچهارمین دوره رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال 3 در 3 دانشجویان با قبول شکست با نتیجه ۲۱ بر ۱۰ مقابل تیم لیتوانی از صعود به مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره لیگ جهانی بسکتبال سه نفره دانشجویان بازماند و نتوانست به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یابد تا به عنوان پنجمی این مسابقات بسنده کند.

در این رقابت‌ها تیم ایران(دانشگاه پیام نور) با ترکیب شایان پورکاوه ، ابراهیم بیگی ، رضا زارعی و محسن عابدی به سرمربیگری علی شمس الدین سعید و سرپرستی محمد عظیم نژاد شرکت کرده بود.

علی شمس الدین سعید سرمربی این تیم درباره رقابت ها گفت:ما توانستیم تیم هایی همچون اوگاندا ، برزیل، نیجریه را شکست دهیم و تنها با باخت مقابل نیوزلند که یکی از قوی ترین تیم ها بود به مقام پنجم رسیدیم. با نیوزلندی ها اختلاف قدی زیاد داشتیم و همین برای مان مشکل ساز شد. کلا ما با 9 جلسه تمرین در این رقابت ها حاضر شدیم . فکر می کنم برای مسابقات آتی اگر بتوانیم اردوهای منظمی را برگزار کنیم به نتایج بسیار خوبی دست خواهیم یافت.

او در ادامه گفت: جا دارد از حمایت های دکتر نصیر زاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه و دکتر ناجی معاونت دانشگاه و نیز رئیس فدراسیون ورزشگاهای دانشگاهی دکتر محمد دهخدا تشکر کنم  و امیدوارم از این رشته و روند مثبتی که در پیش گرفته حمایت کنند تا برای شرکت در مسابقات آتی و کسب افتخاری دیگر برای بسکتبال کشورمان آماده شویم.

 

بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر