کد خبر: 255172 A

به تجربه بازیکنان نفت آبادان باختیم؛

در حال حاضر تیم پتروشیمی بندر امام(ره) با ۶ امتیاز، دانشگاه‌آزاد و پمینا هر ۲ با ۴ امتیاز و بر حسب تفاضل‌گل بهتر در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و تیم ثامن‌مشهد نیز با ۴ امتیاز در رده هفتم جدول جای گرفته است.

سرپرست تیم بسکتبال ثامن مشهد گفت: به تجربه ی بازیکنان تیم پالایش نفت آبادان باختیم.

به گزارش ایلنا، مجید جلیلی قاضی‌زاده با بیان این مطلب گفت: نفت‌آبادان از مهره‌های خوب و با تجربه در لیگ برخوردار است و یکی از دلایل شکست ما مقابل این تیم کم تجربگی بازیکنان ما بود.

وی افزود: عماد نظمی‌قهوش و پاویلاس کوکنیاس به ترتیب با کسب ۲۳ و ۱۸ امتیاز، موثرترین بازیکنان ما مقابل نفت‌آبادان بودند که امیدواریم در هفته‌های آتی با هماهنگی بیشتر بین بازیکنان بتوانیم به نتایج بهتری دست یابیم.

سرپرست تیم ثامن‌مشهد اظهار داشت: بازی نزدیک و پایاپایی را مقابل این تیم داشتیم و حتی در لحظات پایانی بازی اگر با بدشانسی مواجه نمی‌شدیم، پیروزی ما دور از دسترس نبود.

جلیلی با اشاره به بازی خارج از خانه روز پنج شنبه ۷ اسفند مقابل شهرداری‌گرگان، خاطرنشان کرد: با توجه به حضور تماشاگران گرگانی، بازی سختی خواهیم داشت و امیدواریم بازی به بازی شاهد رشد این تیم در رقابت‌ها باشیم.

در چارچوب هفته سوم لیگ حرفه‌ای بسکتبال باشگاه‌های کشور روز گذشته تیم ثامن در خانه بسکتبال‌مشهد مقابل تیم پالایش نفت‌آبادان با نتیجه ۸۹ بر ۸۶ شکست خورد.

در حال حاضر تیم پتروشیمی بندر امام(ره) با ۶ امتیاز، دانشگاه‌آزاد و پمینا اصفهان هر دو با ۴ امتیاز و بر حسب تفاضل‌گل بهتر در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و تیم ثامن‌مشهد نیز با ۴ امتیاز در رده هفتم جدول جای گرفته است.

اصفهان بازی بسکتبال پالایش پتروشیمی جدول دانشگاه آزاد رقابت مشهد نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر