کد خبر: 245788 A

استاندار فارس:

رسانه‌های محلی و کشوری باید به صورت گسترده تر و منصفانه تری به موضوع برگزاری رالی خاورمیانه و شمال آفریقا می‌پرداختند که در شیراز برای نخستین بار برگزار می شد.

در حالیکه شیراز اولین میزبان یک رویداد رسمی بین‌المللی در رشته اتومبیلرانی در کشور لقب گرفته، استاندار فارس توجه به همه ابعاد ورزش را مورد تاکید قرار می‌دهد و معتقد است موفقیت در عرصه‌های ورزشی، علاوه بر ایجاد نشاط، بیانگر اقتدار و توانمندی کشورمان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سید محمد احمدی که پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از برگزار کنندگان و دست اندرکاران رالی خاورمیانه و شمال آفریقا در شیراز سخن می‌گفت، ایران را دارای ظرفیت بالایی برای انجام کارهای بزرگ در سطح جهان دانست و شرط تحقق این موضوع را وجود همدلی و همکاری همه دست‌اندرکاران، محقق دانست.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: رسانه‌های محلی و کشوری باید به صورت گسترده‌تر و منصفانه‌تری به موضوع برگزاری رالی خاورمیانه و شمال آفریقا در شیراز که برای نخستین بار برگزار می‌شد، می‌پرداختند و ابعاد این موفقیت بزرگ را که امتیاز ویژه‌ای برای کشور محسوب می‌شود، مورد توجه قرار می‌دادند.

وی با بیان اینکه کشور امارات با وجود صرف هزینه‌های فراوان، موفق به کسب میزبانی مسابقات رالی خاورمیانه و شمال افریقا نشده است، ادامه داد: مهم‌ترین عاملی که باعثکسب امتیاز و ایجاد فرصت می‌شود نیروی انسانی است که ایران در این زمینه سرآمد است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه ورزش دارای ابعادی فرا‌تر از میادین ورزشی است و موجب دوری جوانان از محیط‌های نامناسب و کسب اعتبار برای کشور می‌شود، افزود: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با ورزشکاران کشور اظهار کردند موفقیت ورزشکاران موجب کسب اعتبار برای کشور می‌شود و من پیام تبریک صادر می‌کنم.

دکتر احمدی با بیان اینکه رالی خاورمیانه و شمال آفریقا در اردیبهشت۹۴ در شیراز برگزار خواهد شد، گفت: همه دستگاه‌های مسئول باید با تمام توان و بهتر از گذشته برای برگزاری این مسابقات همکاری کنند.

وی با تاکید بر اینکه استان فارس ظرفیت‌های یک کشور را درون خود جای داده است، خاطر نشان کرد: شیراز آماده برگزاری مسابقات ماشین‌های برقی در بولوار چمران است.

نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار داشت: باید ثابت کنیم که جمهوری اسلامی ایران توانائی حضور پیروزمندانه در بالا‌ترین سطوح ورزشی دنیا را دارا است.

در پایان این مراسم با حضور استاندار فارس، از برگزار کنندگان و دست اندرکاران برگزاری مسابقات رالی خاورمیانه و شمال افریقا در شیراز تقدیر به عمل آمد.

استان فارس ایران جمهوری اسلامی ایران جهان خاورمیانه دولت رسانه مقام معظم رهبری نیروی انسانی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر