کد خبر: 239065 A

ملی‌پوشان اسفند به بلغارستان می‌روند؛

مظاهری و دلاوری اگر از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از تیم ملی منصرف شوند و در صورتی که بخواهند مجددا به عضویت تیم ملی درآیند، باید حتما در انتخابی شرکت کنند.

نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: بوکسورهایی که در انتخابی‌های شنبه و یکشنبه به هر دلیلی غیبت داشتند، از اردو خط خواهند خورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرحله اول از دور جدید اردوی تیم ملی از روز شنبه(۱۳ دی‌ماه جاری)، در مجموعه انقلاب‌تهران آغاز شد که در انتخابی این روز، چند بوکسور به علل مختلف از جمله دلایل شخصی و همچنین مصدومیت غیبت داشتند.

روح الله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در این‌خصوص خاطرنشان کرد: هر کس در انتخابی‌های شنبه و یکشنبه شرکت نکند، از اردو خط می‌خورد. البته این قانون فعلا مختص این مرحله از اردوهاست، چراکه تا مسابقات‌جهانی‌قطر، حدود ۹ ماه زمان داریم که طبیعتا تا آغاز رقابت‌های جهانی، اردوهای‌متعددی تشکیل خواهند شد.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بالاخره علی مظاهری و جاسم دلاوری از تیم ملی خداحافظی کرده‌اند یا نه، اظهار داشت: ما دقیقا نمی‌دانیم آنها چه تصمیمی گرفته‌اند، چون چیزی را به ما اعلام نکرده‌اند. اگر چنین قصدی دارند، باید کتبا به ما اعلام کنند.

نایب رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: مظاهری و دلاوری اگر از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از تیم‌ملی منصرف شوند و در صورتی که بخواهند مجددا به عضویت تیم ملی درآیند، باید حتما در انتخابی شرکت کنند.

حسینی در پایان به برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی بوکس اشاره کرد و یادآور شد: در حال‌حاضر که اردوهای‌داخلی برگزار می‌شود، ضمن اینکه اوایل اسفندماه آینده نیز ملی‌پوشان راهی بلغارستان خواهند شد تا در تورنمنت بین‌المللی شرکت کنند.

اردوی تیم ملی انتخابی تیم ملی انقلاب بلغارستان بوکس تیم ملی دی ماه رئیس فدراسیون رقابت قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر