کد خبر: 229507 A

مسابقات جهانی جوجیتسو - پاریس؛

دومین روز از رقابت های جوجیتسوی قهرمانی جهان در پاریس برگزار شد که نفرات تیم ملی کشورمان به علت حضو تیم رژیم اشغالگر قدس در تمامی اوزان بخش نوازا(خاک) انصراف دادند.

دو ملی پوش جوجیتسوی تیم ایران موفق به کسب دو مدال برنز در مسابقات جهانی فرانسه شدند.

به گزارش ایلنا، دومین روز از رقابت های جوجیتسوی قهرمانی جهان در پاریس برگزار شد که نفرات تیم ملی کشورمان به علت حضو تیم رژیم اشغالگر قدس در تمامی اوزان بخش نوازا(خاک) انصراف دادند.

در بخش مبارزه، محسن حمیدی نماینده وزن ۹۴ - کیلوگرم ایران، در مقابل نماینده لهستان پیروز شد، اما به دلیل پارگی عضله دوقلوی پای چپ در برابر جوجیتسوکار اسلونیایی و با اختلاف یک امتیاز شکست خورد و راهی جدول بازنده‌ها شد که در این مرحله پزشکان اجازه حضور وی در ادامه رقابت ها را ندادند.

مجتبی اکبری در وزن ۹۴ + کیلوگرم و در بازی نخست خود به حریف آلمانی باخت. وی در جدول بازنده‌ها مقابل نماینده کامرون پیروز شد، در مسابقه سوم تونسی را مغلوب کرد و در ادامه حریف لهستانی را نیز شکست داد و در آخرین مبارزه برای کسب مدال برنز، ورزشکار آلمانی را برد و صاحب گردن آویز برنز شد.

ایمان حاجی هاشمی در وزن ۷۷ - کیلوگرم در اولین دیدار، نماینده تونس را مغلوب کرد. وی در بازی دوم به حریف اهل آلمان باخت و در جدول بازنده‌ها، ابتدا نماینده هلند را برد، اما به ورزشکار ایتالیایی باخت و حذف شد.

در وزن ۶۲ - کیلوگرم، محمد حسین شاطرپور ابتدا نماینده به فرانسه باخت، اما حریف تونسی اش را برد و در ادامه به جوجیتسوکار لهستانی باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

محمد منصوری در وزن ۷۷ - کیلوگرم و در اولین دیدار خود مغلوب حریف اسلونیایی شد. وی در جدول بازنده‌ها، در مقابل ورزشکار اهل سوئیس صاحب برتری شد، اماد در برابر حریفی از بلژیک باخت و با مسابقات وداع کرد.

مسعود جلیلوند ۹۴ + کیلوگرم در اولین مسابقه خود، مغلوب نماینده آلمان شد و به جدول بازنده‌ها رفت. او در این مرحله، حریف یونانی اش را شکست داد. سپس نماینده مونته نگرو را شکست داد و در دیدار بعدی خود جوجیتسوکار فرانسه را مغلوب کرد و برنز را به دست آورد.

ایران بازی بلژیک تیم ملی جدول جهان خاک رقابت لهستان هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر